Špičkové gastronomické sklo

Gastromania.sk je internetový obchod, ktorý ponúka profesionálne príslušenstvo, zariadenia, gadgety a stroje pre cateringový priemysel. Náš sortiment je určený ako pre profesionálnych zákazníkov – na komerčné použitie, tak aj pre individuálnych zákazníkov – domácnosti. V tejto kategórii nájdete najkvalitnejšie gastronomické sklo, ktoré bolo vyrobené z vysoko kvalitných materiálov: nerezová oceľ, polykarbonát, drevo, akryl, silikón, tvrdené sklo, sklo, bezolovnatý krištáľ alebo kopolymér. Srdečne Vás pozývame, aby ste sa zoznámili s bohatou ponukou nášho obchodu!

Čítať viac >

Profesionálne sklo pre gastronómiu

V sortimente Gastromania.sk je sklo pre gastronómiu, ktoré zlepší proces prípravy pokrmov a nápojov a umožní ich krásne vystavenie a servírovanie zákazníkom gastronomických priestorov. Ponúkame: gastronomické poháre, pivné poháre, zmrzlinové a dezertné tégliky, misky a stolné misy, sklenené poháre, karafy na víno a karafy na vodu, sklenené džbány, sklenené taniere, sklenené taniere, sklenené šálky, rovnako ako profesionálne poháre . Naše gastronomické výrobky je možné použiť v hoteloch, reštauráciách, baroch, kaviarňach, cukrárňach, bufetoch, jedálňach, alebo cateringových spoločnostiach a všade tam, kde je potrebné krásne spracovanie a odolné sklo pre gastronómiu.

Gastronomické sklo

Tajomstvom všetkých našich výrobkov, ako je gastronomické sklo – jeho pevné a extrémne presné spracovanie – so starostlivosťou o najmenšie detaily. Náš obchod spolupracuje s najlepšími firmami na svete, používa najkvalitnejšie materiály aj moderné riešenia a technológie v každej fáze výroby. Sú to oi: Stalgast, Cambro, Libbey, Bormioli Rocco, Pasabahce, Schott Zweisel, Bartscher, APS, Ambition, Arcoroc, Luminarc, Hendi, Steklarna, Hrastnik, Edwanex, Durobor, Luigi Bormioli, Chef & Sommelier, Tom-G Degrenne, Bauscher, Pordamsa, Cosy & Trendy, Stölzle, BDK, Nude, Vicrila, Hostelvia, Zieher a Bareq. Výrobky týchto značiek uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov, pretože sú trvanlivé a veľmi vkusné.

Kde si môžete kúpiť sklo pre gastronómiu?

Profesionálne sklo pre gastronómiu nájdete v bohatom sortimente nášho internetového obchodu Gastromania.sk! Ponúkame vybrané výrobky špičkovej kvality, ktoré sa vyznačujú solídnym spracovaním, zaujímavým designom a mimoriadnou odolnosťou. Široký výber gastronomického skla, ktoré je k dispozícii v mnohých formách, farbách a tvaroch, zaisťuje, že každý z vás nájde dokonalý produkt pre vás!

Ak si chcete kúpiť kvalitné gastronomické sklo alebo iné doplnky, pomôcky a kuchynské spotrebiče, srdečne Vás pozývame na zoznámenie sa s našou ponukou! Ak máte akékoľvek otázky alebo obavy, odporúčame vám kontaktovať priamo tím Gastromania.sk.