Vínne karafy pre profesionálnu gastronómiu

Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s naším sortimentom, ktorý zahŕňa kvalitné karafy na vína a vody. Tieto výrobky sú určené pre profesionálnu gastronómiu, ale môžu byť použité aj v domácnosti. Vínne karafy sú ideálne nielen pre reštaurácie, bary, jedálne a reštaurácie, ale aj pre hotelové bufety, kaviarne, diskotéky a stravovacie spoločnosti.

Čítať viac >

Karafy na vodu – široký výber produktov

Karafy na vodu v našej ponuke vyrábajú známi a uznávaní výrobcovia. Od samého začiatku našej činnosti spolupracujeme s najlepšími spoločnosťami, čo sa odráža v kvalite nášho sortimentu. Karafy na víno a vodu vyrábajú spoločnosti Libbey, Bormioli Rocco, Pasabahce, Schott Zwiesel, APS, Ascoroc, Contacto, Edwanex, Luigi Bormioli, Chef &Sommelier, Degrenne alebo Stölzle.

Sklenená karafa na víno

Vďaka použitiu najkvalitnejších materiálov sa naše sklenené karafy na víno vyznačujú nielen ich mimoriadnym dizajnom, ale aj ich pevnosťou a trvanlivosťou. Sú ideálnou dekoráciou, ktorá určite očarí všetkých vašich hostí. V našom širokom sortimente nájdete dokonalý produkt, ktorý splní všetky vaše očakávania.

Karafa na víno v obchode Gastromania.sk

Ak máte záujem o karafy na víno a vodu, pozývame vás, aby ste si pozreli všetky položky v tejto kategórii produktov! Ale to nie je všetko! Náš internetový obchod Gastromania.sk ponúka aj ďalšie kvalitné vybavenie, náradie, pomôcky a príslušenstvo pre profesionálnu gastronómiu. Naše výrobky už roky používajú profesionáli, ako aj amatéri, ktorí hľadajú alternatívne riešenia pre svoje domáce kuchyne.