17. Nástavce do košov pre umývačky riadu- najlepšia kvalita iba na Gastromania.sk!

  • Nástavce na koše do myčky nádobí * sa môžu ukázať ako naozaj užitočné vybavenie každej stolovej a kuchynskej umývačky. Pri nákupe na Gastromania.sk máte navyše istotu, že boli vyrobené z odolných a trvanlivých materiálov a že bol starostlivo skontrolovaný každý, aj ten najmenší detail. Stojany na koše do umývačky riadu sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, takže výber správneho príslušenstva závisí na umývačke riadu, ktorú máte vo svojom stravovacom zariadení. V našom obchode Gastromania.sk je pre nás spokojnosť zákazníkov na prvom mieste, takže kvalita ponúkaných produktov je bezkonkurenčná.

Ktoré nástavce na koše do umývačky riadu budú najlepšie?

V ponuke obchodu Gastromania.sk je nástavec radu C od výrobcu REDFOX, ktorý je vyrobený z najkvalitnejšieho plastu. Vďaka použitiu tohto výrobku do neho budete môcť umiestniť až 25 vysokých pohárov, a to bez rizika ich rozbitia pri umývaní. Veľkou výhodou nástavca na koše do umývačky riadu je, že ho môžu používať ako profesionálni, tak neskúsení kuchári, cukrári alebo barmani. Každá kuchyňa by mala byť vybavená takou nadstavbou, pretože zlepšuje prevádzku celého stravovacieho zariadenia.

Čítať viac >

Nástavce na koše do umývačky – bezpečnejšie a rýchlejšie umývanie skleneného riadu

.

Nástavce na koše do umývačky riadu * od renomovanej spoločnosti Hendi sa vyznačujú predovšetkým robustnou konštrukciou a profesionálnou kvalitou spracovania. Stojan na umývanie skla skladajúci sa z deviatich prvkov je vyrobený z polypropylénového plastu. Tento materiál je vysoko odolný voči všetkým typom poškriabaniu, mechanickému poškodeniu alebo pretlačeniu. Vďaka špeciálnym prepážkam bude umývanie skla bezpečnejšie a oveľa rýchlejšie. *Nástavce na koše do umývačky riadu by sa mali stať nevyhnutnou výbavou každej jedálne, reštaurácie a baru!