Vodomery – vysoká kvalita a spoľahlivosť v obchode Gastromania.sk!

Gastromania.sk je prosperujúci obchod s profesionálnym vybavením pre gastronómiu, pekárstvo, cukrárstvo a mnohé doplnky. Všetky produkty, ktoré nájdete v našej ponuke, boli vyrobené s mimoriadnou presnosťou a z pevných materiálov. Okrem všetkých druhov spotrebičov ponúkame aj kuchynské doplnky, ako sú vodomery. K dispozícii je niekoľko variant: vodomer pre úpravne vody, elektronický prietokomer, vodomer a prietokomer v jednom, elektronický vodomer a vodomer pre systém filtrácie vody.

Čítať viac >

Vodomery – kontrola výkonu konkrétneho filtračného systému!

Vodomer pre systém úpravy vody presne vypočíta (na základe zadanej kapacity filtra a zaznamenaného prietoku) výkonnosť filtračného systému inštalovaného v stravovacích zariadeniach. Vodomer blikaním ukazuje, že filtračná vložka dochádza a je potrebné ju vymeniť. Je tiež vybavený časovačom, ktorý po maximálne 12 mesiacoch indikuje, kedy je potrebné kazetu vymeniť. Tým zaistíte včasnú výmenu filtračnej vložky. Vodomery boli testované nezávislými inštitúciami a nevykazujú žiadne škodlivé účinky na všetky druhy potravín.

Elektronické vodomery

Elektronický prietokomer vody bol vyrobený s ohľadom na profesionálne gastronomické zariadenia. Značka Redfox je známa svojimi výrobkami, ktoré sa vyznačujú veľmi vysokou kvalitou a spoľahlivosťou. Vodomery tejto spoločnosti vypočítavajú zostávajúcu kapacitu filtra na základe merania prietoku vody. Ich ďalšou výhodou je, že sú vybavené vstavaným indikátorom výkonu. Rozsah prietoku vody je 10 až 100 litrov za hodinu. Elektronický prietokomer pracuje v rozmedzí 4 až 30 stupňov Celzia.