Kategória Barmanské potreby | GASTROMANIA.SK zahrňuje širokú ponuku riadov a barmanského príslušenstva, ktoré sú nevyhnutné v baroch, diskotékach, kaviarňach a ďalších gastronomických zariadeniach.

Čítať viac >

Barmanské potreby

Ako barmanské potreby sa označuje široká škála pomôcok, nádob a doplnkov, ktoré barman potrebuje na svoju prácu pri príprave nápojov, servírovanie a obsluhovanie hostí. Kvalitné a dobre vybrané barmanské potreby uľahčujú barmanovi prácu a teda aj zvyšujú komfort zákazníka. Barmanské a čašnícke potreby sú prirodzene vyrábané predovšetkým s ohľadom na dokonalú funkčnosť, v mnohých prípadoch je tiež braný ohľad na vkusný design. Naše barmanské potreby v Gastromania.SK tak slúžia nielen ako základný nástroj každého barmana, ale aj ako vkusný a estetický doplnok profesionálneho zázemia baru.

Barové držiaky a stojany na fľaše

Na zjednodušenie servírovania a predaja nápojov slúžia nástenné držiaky fliaš s presnými odmerkami. Využitie priehľadných držiakov na poháre a na fľaše v bare výrazne zvyšuje komfort barmana a tiež zákazníka. Praktické nosiče na fľaše pomáhajú v práci čašníkovi alebo servírke.

Sifóny a nádoby na výrobu sýtenej vody a šľahačky

Do akejkoľvek gastro prevádzky, reštaurácie, baru alebo cukrárne patria profesionálne barmanské potreby na výrobu šľahačky alebo sýtenej vody. Ponúkame fľaše na výrobu sódovky, sifónové fľaše, šľahačkové fľaše, nádoby, šľahačkové a sifónové bombičky a tiež násady a koncovky na zdobenie pre šľahačkové fľaše.

Šejkre na miešané nápoje

Profesionálne nerezové alebo nerezovo – sklenené šejkre typu “kokteil” alebo “Boston”. Na prípravu širokej škály miešaných drinkov sú tieto barmanské potreby vhodné na nepretržité použitie. Najvyššia kvalita ich spracovania určuje aj ich trvanlivosť a tiež uľahčuje barmanovi prácu.

Barové príslušenstvá

V širokej škále profesionálneho vybavenia pre barmanov nájdete mnoho typov barových doplnkov. Sú tu barmanské sitká, barové lyžice, kokteilové lyžice, metličky na šľahanie, barové slamky, kliešte a lopatky na ľad a zmrzlinu, barmanské a čašnícke nože, barmanské lieviky, a samozrejme aj čašnícke otvárače fliaš. Podstatným barmanským nástrojom je určite pivné príslušenstvo ako dávkovače piva, pípy, stojany na pivné sudy (KEG), výčapné kohúty a drevené kladivá a drvítka na pribíjanie kohútiku k sudu na pivo.

Iné barové doplnky

V ponuke Gastromania.SK máme aj iné pomôcky pre barmanov ako držiaky na bony, bonovacie ihly, bonovacie lišty, recepčné zvončeky a tácky na účty.