Príslušenstvo pre čašníkov a pokladníkov pre profesionálnu gastronómiu

Táto kategória zahŕňa širokú škálu príslušenstva pre čašníkov a inovatívnych pomôcok, ktoré výrazne zlepšia vašu každodennú prácu. Zaručujeme, že naše príslušenstvo pre čašníkov a pokladníkov splní očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Výrobky nájdu uplatnenie v reštauráciách, baroch, kaviarňach, hoteloch, cateringových spoločnostiach, jedálňach, zariadeniach rýchleho občerstvenia a ďalších stravovacích zariadeniach. Ponúkame okrem iného prúžky na vouchery, hotelové zvončeky, zásobníky na účty, parné žetóny a ďalšie jedinečné pomôcky, ktoré sa budú hodiť každému zamestnancovi v gastronómii.

Čítať viac >

Aké príslušenstvo pre čašníkov nájdete v obchode Gastromania.sk?

Náš internetový obchod Gastromania.sk spolupracuje s tými najlepšími firmami už od svojho vzniku, čo sa odráža v kvalite ponúkaných gastronomických doplnkov, nábytku, vybavenia a pomôcok. Vďaka použitiu špičkových materiálov a najmodernejších technológií v každej fáze výroby je naše príslušenstvo pre čašníkov a pokladníkov spoľahlivé.

Vyznačujú sa nielen bezkonkurenčnou odolnosťou, ale aj zaujímavým dizajnom, takže ich môžete ľahko zladiť s ostatnými dekoráciami vášho cateringu. Sú elegantné a štýlové – dostupné v mnohých zaujímavých variantoch, farbách a tvaroch. Medzi použité materiály patrí nerezová oceľ, koža, hliník, polystyrén, akryl, drevo, lakovaná oceľ, guma, chrómovaná oceľ a plast.

Vyberte si špičkové príslušenstvo pre čašníkov

Pozývame vás, aby ste si prezreli celú našu ponuku, ktorá je k dispozícii na webových stránkach Gastromania.sk. Ponúkame nielen profesionálne príslušenstvo pre čašníkov, ale aj závesy na sklo, barmanské potreby, stojany, cateringové sifóny, barové podložky, šejkre na nápoje a ďalšie barové pomôcky. Pokiaľ v našej ponuke nenájdete produkt, o ktorý máte záujem, neváhajte sa obrátiť priamo na náš tím. Určite pre vás nájdeme riešenie. Od pondelka do piatku od 8 do 16 hodín sme vám k dispozícii. Prajeme vám úspešné nakupovanie!