Všetky kategórie v sekcii Kombinované skrine

Dvojteplotné chladiace-mraziace skrine v širokej ponuke Gastromania.sk

V tejto produktovej kategórii sme pre Vás pripravili odolné a pevné dvojteplotné chladiace a mraziace skrine, ktoré nájdu uplatnenie v každej profesionálnej gastronomickej prevádzke. Tieto inovatívne zariadenia umožňujú nielen skladovať potraviny pri správnej teplote, ale aj ich zmrazovať. Sú univerzálne a každá z nich je vybavená dvoma oddelenými komorami – chladiacou a mraziacou. V našom sortimente sú dvojteplotné chladiace-mraziace skrine dostupné v mnohých variantoch, takže si iste každý nájde pre seba to pravé riešenie.

Čítať viac >

Na čo si dať pozor pri výbere dvojteplotných chladiacej-mraziacej skrine pre Vašu gastronomickú prevádzkareň?

V prvom rade sa oplatí overiť, z akých materiálov bolo konkrétne zariadenie vyrobené. Najčastejšie sa používa lakovaná oceľ, plast a samozrejme nerezová oceľ, ktorá má antikorózne vlastnosti. To znamená, že sa jedná o surovinu odolnú nízkym aj vysokým teplotám, vode, mechanickému poškodeniu a ďalším vonkajším faktorom. Za zváženie stojí aj veľkosť zariadenia (dĺžka, výška a šírka), aby ste mali istotu, že sa do Vášho gastronomického lokálu perfektne hodí. Dôležitá je aj kapacita zariadenia (v našej ponuke od 254 do 1400 litrov), celkový výkon, minimálna teplota, maximálna teplota a počet dverí. Dvojteplotné chladiace a mraziace skrine sú nemalou investíciou, preto sa pred kúpou konkrétneho modelu oplatí starostlivo sa zoznámiť s dostupnou ponukou.

Dvojteplotné chladiace-mraziace skrine – pozrite sa na našu ponuku!

Srdečne Vás pozývame, aby ste sa zoznámili s celým sortimentom! Dvojteplotné chladiace a mraziace skrine nie sú všetko, čo môžeme ponúknuť! Predajňa ponúka aj ďalšie profesionálne spotrebiče, príslušenstvo, vychytávky a gastronomický nábytok. Prajeme Vám úspešné nakupovanie av prípade otázok sa prosím obráťte priamo na tím Gastromania.sk!