Všetky kategórie v sekcii Nerezové umývacie vane a žľaby

Nerezové umývacie vane

Nerezové umývacie vane používame predovšetkým v jedálňach, reštauráciách aj mäsokombinátoch. V našej ponuke nájdete veľké nerezové drezy jednokomorové a dvojkomorové. Samozrejme môžu byť vyrobené vo všetkých dostupných variantách ocele podľa vášho priania. Veľkokapacitné drezy majú objem až do 240 litrov. Môžete si vybrať zo všetkých možných veľkostí, obvykle medzi 700-1600 mm dĺžky, 600 mm alebo 700 mm šírky, kým hĺbka drezu je 300 mm alebo 400 mm. Výška umývacích vaní je rovnaká ako pri stoloch, štandardne 850 mm. Vašu umývaciu vaňu vám vyrobíme podľa vašich požiadaviek aj s atypickými rozmermi. Do vane je možné na vaše prianie nainštalovať aj drvič odpadu. Celá konštrukcia je veľmi stabilná, nohy vane sú montované pomocou skrutiek alebo sú zvárané. Vnútorné hrany drezu môžu byť obdĺžnikové alebo pre lepšiu hygienu pologuľaté, všetko podľa vášho priania.

Je potrebné zmieniť, že nerezové umývacie vane sa od obyčajných drezov alebo umývadiel odlišujú nielen rozmerom, ale aj spôsobom prevedenia. Umývacie vane se vždy zvárajú, kým drezy sa lisujú. Komory umývacích vaní môžu mať ľubovoľné rozmery, drezy majú rozmery štandardné.

Kategória Nerezové umývacie vane – výroba na mieru | Gastromania.sk poskytuje veľmi široký výber nerezových čistiacich vaní a kuchynských drezov. Vyrábame na mieru podľa potrieb zákazníka z akéhokoľvek druhu nerezovej ocele a v akejkoľvek konfigurácii. Navrhujeme, vybavujeme a servisujeme reštaurácie, hotely, jedálne, školy, škôlky, cukrárne, mäsiarstvá, všetkým gastronomickým a iným potrebným príslušenstvom.