Príslušenstvo k vodovodným batériám – spoľahlivosť a presnosť len na Gastromania.sk!

V prosperujúcom obchode Gastromania.sk je vždy na prvom mieste spokojnosť zákazníka, a preto ponúkame výrobky z odolných a trvanlivých materiálov. Náš sortiment je veľmi pestrý a určite si v ňom nájde to svoje každý, kto pracuje v gastronómii, cukrárstve alebo pekárstve. Okrem profesionálneho vybavenia ponúkame tiež príslušenstvo k vodovodným batériám, ako je podložka na umývanie konvektomatov, zásuvka na drezovú zátku, zátka na prepad bazéna v rôznych veľkostiach, ½palcová hadica pre sprchové batérie a závesná sprchová súprava.

Čítať viac >

Príslušenstvo k vodovodným batériám – aké postrekovače zvoliť na umývanie konvektomatov?

.

Príslušenstvo k vodovodným batériám v podobe podložiek na umývanie konvektomatov je naozaj dôležitou súčasťou každej profesionálnej kuchyne. Umývačka z radu DL od výrobcu REDFOX je vyrobená z nerezovej ocele a jej použitie je tak jednoduché, že ju bez väčších problémov zvládnu aj neskúsení kuchári a pomocný personál. S dĺžkou hadice 200 cm je ideálny pre cukrárne, kaviarne, krčmy a reštaurácie. Používa sa na čistenie gastronomických rúr s integrovaným odtokom, ako sú konvektomaty, a ďalších gastronomických zariadení.

Aké ďalšie príslušenstvo k vodovodným batériám nájdete v ponuke Gastromania.sk?

Mohlo by sa zdať, že príslušenstvo k vodovodným batériám je len drobným doplnkom kuchyne a nemali by ste sa ním zaoberať. Nič nemôže byť vzdialenejšie pravde! Bez týchto výrobkov môže byť práca v profesionálnej kuchyni ťažkopádna a zaberie oveľa viac času. Vďaka špeciálnemu dizajnu nástennej sprchovej súpravy bude umývanie kuchynského a stolného riadu v umývačke oveľa jednoduchšie a rýchlejšie!