Termoizolačné zásobníky na ľad

Profesionálne zásobníky na ľad sú nevyhnutným pomocníkom v každej reštaurácie, hotela i baru. Sú ideálnym riešením pre cateringové firmy, ktoré obsluhujú bankety, plesy a rôznorodé slávnosti. Napríklad elegantné vedierka, vyrobené z leštenej ocele, sa naplnia ľadom a sú perfektné na rafinované servírovanie fliaš s alkoholom, ktoré vyžadujú dlhšiu dobu nízku teplotu. Moderný design a ušľachtilý lesk si perfektne rozumie ako s klasickým, tak s moderným riadom. Vďaka špeciálnej konštrukcii a opláštení je zaručená dokonalá tepelná izolácia – ľadové kocky si dlho udržujú optimálnu, požadovanú teplotu.

Termoizolačné zásobníky na ľad spolu s vekom sú dômyselné riešenia pre hostí, ktorí potrebujú dostatočné množstvo čerstvého, čistého ľadu. Sú tiež ideálne pre bankety, plesy i svadby, ak už sa konajú vo vnútri alebo vonku v prírode. Moderný a rafinovaný design je veľmi elegantný a špeciálne navrhnutá konštrukcia a termoizolačné vlastnosti dokonale chránia ľad pred teplom a roztopením.

Všetky termoizolačné zásobníky na ľad sú vyrobené z prvotriednych materiálov a sú naprosto bezpečné pri práci a styk s potravinami. Dostupné modely sú okrúhle i hranaté a sú vyrobené z veľmi estetických materiálov, alebo ušľachtilej ocele s leštenou i matnou povrchovou úpravou. Niektoré typy sa predávajú ako sada spolu s elegantnými kliešťami na ľad.