Všetky kategórie v sekcii Chromované regály

Ceníte si jednoduchých, ale spoľahlivých riešení? Zamerajte sa na vysokú kvalitu a najlepšie vybavenie Vašej kuchyne? Zoznámte sa s našou ponukou chrómových regálov – určite nájdete mnoho zaujímavých riešení pre gastronómiu.

Čítať viac >

Chrómované regály – univerzálna ponuka

Chrómované regály pre gastronómiu sa používajú ako vo veľkých reštauráciách a menších kaviarňach, tak tiež v pekárňach, jedálňach alebo skladoch potravín, a dokonca i v kanceláriách a ďalších pracoviskách. Vysoká kapacita jednej police zaisťuje bezpečnosť i pri intenzívnom používaní.

Vysoko kvalitné chrómované regály pre gastronómiu

Chrómované regály dostupné v našej ponuke sú vhodné pre kontakt s väčšinou materiálov; chrómový povlak oceľových políc zaisťuje ich trvanlivosť a odolnosť proti poškodeniu a korózii. Môžete ich ľahko očistiť od nečistôt spôsobených pri spracovaní potravín, a preto sú preferované ako vhodné kuchynské vybavenie v gastronomických prevádzkach. Naše chrómované regály sú k dispozícii v mnohých variantoch – vďaka čomu ich môžete prispôsobiť ďalšiemu kuchynskému vybaveniu. Hľadáte riešenie, ktorý vydrží veľa rokov? Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou týkajúcou sa chrómovaných regálov. Vyberte si svoju preferovanú výšku a šírku, rozmery políc a objednajte si chrómované regály; zaručujeme rýchlu a bezproblémovú prepravu a jednoduchú montáž.