Výstavné vitríny pre gastornómiu v bohatom sortimente Gastromania.sk

Expozičné vitríny pre gastronómiu sú inovatívne zariadenia, ktoré umožňujú vystavovať hotové jedlá, sladké i slané pečivo a ďalšie potravinárske výrobky. Iste nájdu uplatnenie v každom gastronomickom zariadení: v reštauráciách, baroch, jedálňach, bufetoch, hoteloch, cukrárňach, kaviarňach a pekárňach. Vystihuje ich multifunkčnosť, pretože produkty a pokrmy v nich prezentované sú udržiavané v správnej teplote, vďaka čomu si zachovávajú svoju chuť a nutričné hodnoty. Ponúkame výstavné vitríny pre gastronómiu v mnohých zaujímavých variantoch, preto sme presvedčení, že každý z Vás pre seba nájde ten správny model!

Čo je potrebné zvážiť pri výbere výstavných vitrín pre vašu gastronomickú prevádzkareň?

V prvom rade by ste sa mali zamerať na ich využitie. V našom obchode sú dostupné produkty, ktoré sú vhodné na vystavenie rôznych potravinárskych výrobkov. Medzi najobľúbenejšie z nich patria vitríny na cukrovinky, vitríny na zmrzlinu, chladničky na nápoje, vyhrievacie vitríny, neutrálne vitríny a chladiace stojany. Ponúkame tiež doplnky k vitrínam (napr. police na podnosy alebo police do vitrín), ktoré sú vyrobené z odolných a trvalých materiálov, vďaka čomu určite splnia očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov. Pri nákupe vitrín pre expozíciu sa tiež oplatí zvážiť celkový výkon zariadenia, počet políc a dverí a tiež veľkosť vybavenia.

Čítať viac >

Výstavné vitríny pre gastronómiu – pozrite sa, čo sme pre našich klientov pripravili!

Srdečne vás pozývame na zoznámenie s naším sortimentom! Zaručujeme, že vás potešia nielen naše výstavné vitríny pre gastronómiu, ale aj ďalšie zariadenia, prístroje, nábytok a doplnky, ktoré sme pre našich zákazníkov pripravili. Keby sa objavili akékoľvek otázky alebo obavy, neváhajte sa obrátiť priamo na náš tím. Radi navrhneme najlepšie riešenie. vaše nákupy nás bavia!