Chladiace pulty pre profesionálnu gastronómiu v sortimente Gastromania.sk

V tejto kategórii tovaru nájdete profesionálne chladiace pulty, ktoré sa najčastejšie používajú v obchodoch s potravinami. Zariadenia sú perfektné na skladovanie a vystavovanie potravinárskych výrobkov – v správnej teplote a hygienických podmienkach. Chladiace pulty sa ideálne hodia na mäso, údeniny, syry a ďalšie mliečne a lahôdkárske výrobky. Sortiment nášho internetového obchodu Gastromania.sk obsahuje pulty v mnohých variantoch, takže si iste každý z vás nájde pre seba ten správny model, ktorý splní všetky očakávania.

Čítať viac >

Chladiace pulty pro obchody – podívejte se na celou nabídku!

Nami ponúkané chladiace vitríny pre obchody sú dostupné v dvoch základných verziách: ako chladiace pulty s ohýbaným sklom a chladiace pulty s rovným sklom. Tieto typy zariadení môžu byť používané ako samostatne (napr. v prípade menších obchodov s potravinami), tak aj v kombinovanej verzii, ktorá sa veľmi často vyskytuje v supermarketoch. Väčšina modelov, ktoré sa nachádzajú v našej ponuke, je energeticky úsporná, čo vám umožňuje vytvárať značné úspory. Ponúkame klasické pulty (v tlmených farbách), ale aj prístroje v ľahko extravagantnom prevedení, ktoré Vás potešia svojou farebnosťou a neobvyklým tvarom. Všetky modely sú vyrobené z odolných a trvalých materiálov, preto je ich nákup investíciou na mnoho rokov.

Prečo sa oplatí kupovať chladiace pulty v obchode Gastromania.sk?

Gastromania.sk je dynamicky sa rozvíjajúci internetový obchod, ktorý pôsobí na trhu už niekoľko rokov. Nakupovať u nás sa oplatí, pretože našim zákazníkom pomáhame v každej fáze zákazky a radi sa o naše znalosti podelíme. Ak si chcete zakúpiť chladiace pulty alebo iné zariadenia, doplnky alebo kuchynský nábytok, srdečne Vás pozývame, aby ste sa zoznámili s celou ponukou a kontaktovali priamo náš tím. Prajeme úspešné nákupy!