Nerezové vane dvojkomorové pre profesionálov

Nerezové vane dvojkomorové sú povinnou súčasťou vybavenia každej kuchyne. Tento profesionálny nábytok umožňuje pohodlné a efektívne umývanie kuchynského príslušenstva (aj toho s väčšími rozmermi), ako aj surovín. S týmito prvkami výbavy sa môžeme najčastejšie stretnúť na zázemí kuchyniach.

V našej ponuke internetového ochodu Gastromania.sk sú dostupné nerezové vane dvojkomorové v mnohých prevedeniach.

Čítať viac >

Nerezové vane dvojkomorové – aké varianty ponúkame?

Naša ponuka zahŕňa široký výber dvojkomorových antikorových vaní, ktoré sú vhodné do gastronómie, potravinársky priemysel a prevádzky na spracovanie potravín. Vyrábame na mieru podľa potrieb zákazníka z akéhokoľvek typu ocele a v akejkoľvek konfigurácii. V sortimente sú tiež hotové modely, ktoré sa líšia dĺžkou (1200 až 1800 mm), šírkou (600 až 700 mm), hĺbkou komory (300 až 400 mm) a typom nerezovej ocele, ktorá bola použitá pri výrobe (oi 1.4509 a AISI 430). Výrobok aj napriek veľkým rozmerom posielame celý – zvarený.

Nerezové vane dvojkomorové v našej ponuke Gastromania.sk

Srdečne Vás pozývame, aby ste sa zoznámili s celou ponukou, ktorú sme pripravili pre našich zákazníkov. Sme presvedčení, že tento výnimočne trvanlivý a odolný nábytok splní očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Pokiaľ by ste mali nejaké otázky ohľadom špecifikácií, spôsobov dopravy, alebo ku konkrétnemu produktov, tak prosím, kontaktujte náš tím priamo. Radi poradíme najlepšie riešenie a rozptýlime všetky pochybnosti. Pracujeme od pondelka do piatku v 8: 00 až 16: 00 a v tom čase zostávame k dispozícii. Prajeme úspešný nákup!