Kategória Kuchynský inventár, riad na gastronómiu| GASTROMANIA.SK zahrňuje širokú ponuku profesionálneho kuchynského vybavenia. Projektujeme a vybavujeme reštaurácie, hotely, pizzerie, jedálne a ďalšie.

Čítať viac >

Kuchynský inventár, riad pre gastronómiu

Profesionálne nádoby na varenie sú základom každých gastronomických služieb. Práve preto pre našich zákazníkov máme pripravenú bohatú ponuku profesionálnych hrncov, nádob na pečenie a zapekanie, kuchynských mís, vaní a vedier, profesionálnych panvíc, rôznych druhov gastronádob, vek na gastronádoby, foriem a plechov. V našej ponuke nájdete aj iné nádoby od odmeriek a dávkovačov až po mažiare.

Kuchynské hrnce

Predovšetkým môžete vyberať zo všetkých možných veľkostí hrncov, od malých pre domácnosti až po mega hrnce alebo veľké nerezové kastróle. Ponúkame veľa typov špičkových hrncov, samozrejme sú tu hrnce nerezové, indukčné, a tiež medené a hliníkové. Okrem toho ponúkame aj špeciálne hrnce, napríklad hrnce s výpustným ventilom, tlakové, ďalej hrnce na mlieko, na mušle a na špargľu. V našej ponuke nájdete aj atraktívne a cenovo výhodné sady hrncov. Disponujeme tiež mnohými variantami rajničiek a príslušenstvom k hrncom, ako varné a parné vložky do hrnca.

Riad pre kuchárov

Súčasťou každej profesionálnej reštaurácie sú aj nádoby na pečenie a zapekanie, ako pekáče na kačky, husu, kura, a tiež praktické kuchynské misy a misky. Ponúkame misy z rôznych materiálov, hlavne misy z polykarbonátu, polypropylénu, medené, akrylové a smaltované.

Panvice na varenie a smaženie

V profesionálnej kuchyni se nezaobídeme bez panvíc a wokov. V Gastromania.SK ponúkame rozmanité druhy panvíc, máme panvice nerezové, titanové, keramické, indukčné a s nepriľnavým povrchom. Panvice môžu byť univerzálne, ale doporučujeme, niektoré panvice vo vašej kuchyni používať iba k jednému účelu. Preto ponúkame nielen smažiace, grilovacie a servírovacie panvice, ale aj panvice na palacinky, ryby, gaštany alebo na španielsku paellu.

Riad pre gastronómiu

Gastronádoby pre profesionálne účely sú často vyhľadávaným produktom na našem e–shope Gastromania.SK. V ponuke máme kvalitné gastronádoby, veká a prístroje všetkých rozmerov GN, tvarov a materiálov. Nájdete tu gastronádoby nerezové, polyethylénové, polypropylénové, polykarbonátové, melamínové, porcelánové, akrylové atď. Zaujímavý článok pojednávajúci iba o gastronádobách nájdete na našom blogu.

Plechy na pečnie a kuchárske potreby

Ponúkame tiež kuchynské plechy na pečenie, grilovanie, na pizzu, vajcia, bagety a mnoho ďalších pokrmov. Máme formy obdĺžnikové, guľaté, rozkladacie, na torty, bábovky, formičky na cukrovinky, a aj netypické formy na pečenie. Formy môžu byť sklenené, silikónové alebo plastové. Máme jednoducho všetky profesionálne kuchynské spotrebiče, ktoré si prajete.

Na koniec pripomíname: starostlivo vybrané náradie na varenie umožňuje zvýšiť ergonómiu práce v reštauráciách, gastronómií a veľkokuchyniach.