Kuchynské odmerky pre profesionálnu gastronómiu

Každé profesionálne stravovacie zariadenie by malo byť vybavené kuchynskými odmernými šálkami, ktoré uľahčujú každodennú prípravu jedál a jedál pre hostí. Takéto pomôcky budú fungovať skvele v reštauráciách, kaviarňach, snack baroch, ako aj v hoteloch, stravovacích zariadeniach, jedálňach a na všetkých miestach, kde sa jedlo pripravuje vo veľkých množstvách. V našej ponuke nájdete profesionálne kuchynské odmerky, ktoré boli vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Patria medzi ne polyetylén, polypropylén, nehrdzavejúca oceľ a plastové príslušenstvo. Vďaka použitiu najlepších ingrediencií, kuchynských odmeriek dostupných v našom sortimente sú trvanlivé, robustné a silné, takže vám určite budú slúžiť mnoho rokov.

Čítať viac >

Nerezové odmerky

Jedným z najpopulárnejších materiálov používaných v profesionálnych stravovacích zariadeniach je nehrdzavejúca oceľ. Náš sortiment zahŕňa inovatívne kuchynské odmerné poháre z tohto materiálu. Patrí medzi ne meranie šálok vo forme šálok, lyžíc a tiež džbánov. Naše príslušenstvo je k dispozícii v rôznych variantoch, aby každý z vás mohol nájsť najlepšie riešenie pre vašu reštauráciu. Nerezová oceľ je veľmi elegantný materiál, ktorý je odolný voči korozívnemu prostrediu. To znamená, že nie je ohrozený ani vodou, ani vysokými a nízkymi teplotami, ako aj inými vonkajšími faktormi, ktoré by mohli nepriaznivo ovplyvniť kvalitu výrobku. A čo viac, nehrdzavejúca oceľ je odolná voči mechanickému poškriabaniu a ničeniu, ktoré sú bežné pri každodennej práci v kuchyni.

Nerezové odmerky na Gastromania.sk!

Ak máte záujem o nákup profesionálnych kuchynských odmerných pohárov, odporúčame vám pozrieť sa na sortiment nášho obchodu Gastromania.sk! Ak máte akékoľvek otázky a obavy – sme vám k dispozícii, kontaktujte, prosím, náš tím priamo!