Výmenné vložky do filtrov – profesionálne vybavenie pre gastronómiu iba na Gastromania.sk!

.

Každé profesionálne stravovacie zariadenie by malo byť vybavené špecializovanými vodnými filtrami, aby bola voda chutnejšia a predovšetkým zdravšia. Okrem samotného filtračného zariadenia sú však v niektorých prípadoch nutné aj výmenné vložky do filtrov. Na našich webových stránkach Gastromania.sk nájdete mnoho variantov týchto výrobkov: univerzálnu nastaviteľnú hlavicu pre všetky spotrebiče, náhradnú kazetu pre zmäkčovač, náhradnú kazetu pre hrubý filter, hlavicu pre kávovary, hlavicu pre konvektomaty a rúry na kocky a filtračnú kazetu pre systém filtrácie vody.

Výmenné vložky do filtrov – čo je to univerzálna hlava pre kávovary a sparovače?

Univerzálna hlava pre kávovary a sparovače espressa je filtračný prvok, ktorý zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa v pripojených koncových zariadeniach. Tieto typy vymenných vložiek do filtrov je možné prispôsobiť a vďaka ich jednoduchej manipulácii vám inštalácia zariadenia určite nebude robiť žiadne problémy. Filtre Brita viažu ióny ťažkých kovov, ako je olovo alebo meď, a taktiež znižujú zákal vody. Použitie takéhoto filtra je určené na zníženie uhličitanovej tvrdosti pitnej vody a odstránenie organických nečistôt, ktoré majú významný vplyv na chuť vody.

Aké sú vlastnosti výmenných vložiek do filtrov Purity C 500?

Výmenné vložky do filtrov Purity C 500 sa vyznačujú predovšetkým tým, že sú určené pre tlakové a prekvapkávacie kávovary, parné kávovary a rúry a taktiež pre predajné automaty na studené a teplé nápoje. Vďaka týmto filtrom sa chuť vody v objekte výrazne zmení, bude menej znečistená a zníži sa jej zákal. Ďalšou výhodou výmenných vložiek do filtrov Purity C 500 je výrazná eliminácia zvyškov chlóru vo filtrovanej vode a vodovodnej vode.