Všetky kategórie v sekcii záhradní nábytek

Záhradný nábytok pre profesionálnu gastronómiu

V tejto kategórii výrobkov nájdete odolný a trvanlivý záhradný nábytok, ktorý je určený ako pre gastronomické zariadenia, tak aj pre domácnosti. Všetky výrobky, ktoré ponúkame našim zákazníkom, boli vyrobené známymi a uznávanými výrobcami, ktorí v každej fáze výroby používajú odolné suroviny a moderné technológie. Náš záhradný nábytok je k dispozícii v mnohých zaujímavých variantoch, takže sme si istí, že si každý z vás nájde ten správny model. Jedná sa nielen o dizajnové výrobky, ktoré budú dokonalým doplnkom vašej reštauračnej záhrady, ale aj o pohodlný a všestranný nábytok, ktorý je možné využiť aj na festivaloch, slávnostiach a ďalších akciách organizovaných vonku.

Čítať viac >

Aký záhradný nábytok je k dispozícii v sortimente nášho internetového obchodu?

V ponuke Gastromania.sk nájdete okrem iného stoličky, stoly, lehátka, slnečníky, pavilóny, kvetináče a tiež nábytkové zostavy. Výrobky sa dodávajú v mnohých zaujímavých tvaroch, farbách a veľkostiach, takže ich môžete ľahko zladiť s ostatným interiérom. Vďaka stabilnej konštrukcii a odolným materiálom sú odolné proti mechanickému poškodeniu a zraneniu aj proti nepriaznivým poveternostným podmienkam. Veľmi zaujímavým riešením, ktoré je medzi užívateľmi veľmi obľúbené, je záhradný nábytok vybavený vykurovacím systémom, ako je napríklad barový stôl s vykurovacou lampou s výkonom 1,5 kW. Tieto typy výrobkov sú ideálne pre chladné dni, takže všetci zákazníci budú určite spokojní.

Záhradný nábytok v ponuke gastromania.sk

Srdečne vás pozývame na prehliadku celého sortimentu, ktorý sme pre našich zákazníkov pripravili! Patria medzi ne nielen záhradný nábytok, ale aj ďalšie doplnky, vybavenie a pomôcky pre gastronómiu. V prípade akýchkoľvek otázok alebo obáv sa neváhajte obrátiť priamo na náš tím – poradíme vám najlepšie riešenie! Prajeme vám úspešné nakupovanie.