Pohodlnosť výdaja alkoholu v práci barmana

Praktické nalievače fliaš by mali patriť k základnému vybaveniu každého profesionálneho barmana v reštauráciách, kluboch a krčmách. Vďaka nim je výdaj alkoholu aj do malých pohárov mimoriadne pohodlný; urýchľuje a zároveň zvyšuje komfort práce a obmedzuje straty alkoholických nápojov. Špeciálna konštrukcia dávkovačov alkoholu nielen uľahčuje prípravu koktailov a nápojov, ale tiež zaisťuje, že sa cenný obsah fľaše nerozleje po pohári. Navyše zabraňuje nevzhľadnému kvapkaniu a stekaniu tekutiny po fľaši. Použitím likérky máte istotu, že elegantné fľaše, ktoré sú často pútavou súčasťou barovej výzdoby, zostanú suché, čisté a nebudú sa barmanovi lepiť na ruky.

Ktoré barmanské nalievadlá nájdete v našom sortimente?

Lieviky na likéry sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov bezpečných pre potraviny. Dodávajú sa v rôznych tvaroch a farbách, takže ich ľahko prispôsobíte svojim potrebám aj dizajnu baru. Zaujímavý dizajn trysiek nalievačov vyrobených zo špičkovej nerezovej ocele alebo chrómu obohacuje estetiku elegantných barov, vinární alebo exkluzívnych reštaurácií. Na druhú stranu špičky z plastu vo výrazných farbách môžu byť zaujímavým akcentom veselej výzdoby baru na diskotéke alebo v krčme klubového typu. V závislosti od modelu je možné ponúkané uzávery fliaš zakúpiť v sadách alebo v individuálne vybraných formách a farbách podľa potreby.

Čítať viac >

Barmanské nalievadlá dostupné v rôznych farbách

Barmanské nalievadlá sa obvykle vyrábajú v dvoch variantoch: plastové a kovové. Pri ich výrobe sa používa aj meď, nerezová oceľ, polypropylén, chrómovaná oceľ, korok, polyamid, guma, silikón alebo mosadz. Toto drobné príslušenstvo je ideálne na bežnú prácu každého barmana, pretože umožňuje presné nalievanie jednotlivých nápojov i prípravu pôsobivo vyzerajúcich panákov.

V sortimente nášho internetového obchodu Gastromania.sk nájdete profesionálne barmanské nalievadlá, ktoré sú k dispozícii v mnohých farbách. Patrí medzi ne inox, šedá, biela, zlatá, prírodná, čierna, modrá, zelená, priehľadná, medená, oranžová, žltá, strieborná a červená. Sme presvedčení, že kvalita našich výrobkov uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov, ktorí si potrpia na špičkovú kvalitu. Barmanské nalievadlá je možné použiť ako v profesionálnych gastronomických zariadeniach, tak v domácnostiach. Sú všestranné, multifunkčné a spoľahlivé.

Kde môžete kúpiť profesionálne barmanské nalievadlá?

Samozrejme v našom internetovom obchode Gastromania.sk. Ponúkame produkty v mnohých variantoch, takže si každý určite nájde niečo pre seba. Náš sortiment zahŕňa špičkové barmanské nalievadlá, ale ponúkame aj ďalšie spotrebiče, príslušenstvo, pomôcky a kuchynský nábytok. Gastrománia je nielen našou prácou, ale aj vášňou, preto radi poradíme našim zákazníkom s najlepšími riešeniami a snažíme sa vyhovieť všetkým ich potrebám. Pokiaľ ste v ponuke nenašli produkty, o ktoré máte záujem, kontaktujte prosím priamo náš tím. Radi vám poradíme a nájdeme produkty, ktoré splnia vaše očakávania. Sme vám k dispozícii od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00. Prajeme vám úspešný nákup.