Všetky kategórie v sekcii Lisy na citrusy

Ovocné odšťavovače

Praktické ovocné odšťavovače sa používajú v každom gastronomickom zariadení, kde sa podávajú čerstvé džúsy, ovocné kokteily, alkoholické nápoje a dezerty. Sú nevyhnutným zariadením pre bary, reštaurácie, kaviarne a ďalšie gastronomické miesta. Používajú ich tiež spoločnosti ponúkajúce cateringové služby a usporiadajú akcie rôzneho charakteru.

Čítať viac >

Lisy na citrusy a ovocie

Profesionálne lisy na ovocie Vám umožnia rýchlo a efektívne vytlačiť šťavu z akéhokoľvek ovocia. Malé ručné lisy na citrusové plody sú užitočné, pokiaľ potrebujete malé množstvo citrusovej alebo limetkovej šťavy len ako jednu z ingrediencií na pripravenie nápoja. Väčšie odšťavovače na ovocie, pripomínajú lis, sú vynikajúcim nástrojom používaným v prevádzkach servírujúcich tiež čerstvo vytlačené šťavy. Ich veľkou výhodou je schopnosť pripraviť šťavu bez zvukov elektromotora, ktorý by mohol rušiť zákazníkov v menších prevádzkach.

V reštauráciách, na diskotékach a väčších gastronomických prevádzkach, kde je dopyt po šťavách mnohom vyšší, fungujú najlepšie elektrické lisy na ovocie, napr. automatické odšťavovače, ktoré Vám tiež umožňujú vytlačiť zeleninovú šťavu alebo nízko otáčkové lisy, ktoré vytláčajú mäkké i tvrdé potraviny do poslednej kvapky.

Všetky ovocné odšťavovače sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, ako je napríklad šľachtená nerezová oceľ alebo plasty. Sú určené pre každodenný kontakt s potravinami a ľahko sa čistia.