Elektrické lisy na citrusy

Elektrické lisy na citrusy umožňujú vytlačiť čerstvú šťavu z rôznych druhov ovocia a zeleniny. Používajú sa v stále viac módnych podnikoch na výrobu šťavy, kokteilových baroch a ďalších gastronomických zariadeniach, ktoré ponúkajú čerstvo vytlačené šťavy. Sú tiež užitočné v stravovacích spoločnostiach a hoteloch.

Neveľké elektrické citrusovače sú užitočné pri príprave jedál, drinkov a nápojov v malých reštauráciách, kaviarňach a baroch. Vyznačujú sa jednoduchou, intuitívnou obsluhou. Sú rýchle a efektívne. Tichý chod motora Vám umožní vytlačiť šťavu bez zbytočného hluku, ktorý narušuje rozhovory zákazníkov a so zákazníkmi. Majú malú veľkosť a ergonomický tvar, takže nezaberajú cenný priestor v malom barovom priestore.

Čítať viac >

Nízko otáčkové elektrické odšťavovače

Nízko otáčkové elektrické odšťavovače Vám umožnia vytlačiť šťavu z ovocia i tvrdej zeleniny. Niektoré modely majú užitočné rozšírenie na mrazené výrobky, čo umožňuje výrobu dezertov a sorbetov a dokonca i džemov a polievok.

Pre miesta, kde je potreba väčší množstvo čerstvej šťavy, sa hodí elektrické odšťavovače s vyššou účinnosťou, dokonca až 3 000 otáčok za minútu.

Profesionálne značkové lisy na citrusy sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov a zaisťujú bezproblémový nepretržitú prevádzku. Ich cena závisí na úrovni pokročilosti, typu pohonu a materiáloch, z ktorých boli vyrobené, a je medzi 120 EUR a 2200 EUR.