Barové mrazničky v široké nabídce Gastromania.sk

Prečo sa oplatí investovať do barových mrazničiek? Tieto neveľké zariadenia nájdu uplatnenie v každom gastronomickom podniku: v reštauráciách, baroch, kaviarňach, bufetoch, jedálňach a fast foodoch, hoteloch a cateringových spoločnostiach. Sú veľmi univerzálne a multifunkčné av sortimente nášho obchodu Gastromania.sk ich nájdete v mnohých zaujímavých variantoch. Najčastejšie sa tieto typy zariadení používajú na uchovávanie nápojov (napr. čerstvo vylisovaných štiav, ktoré treba udržiavať v správnej teplote), ale aj sendvičov, šalátov, ovocia, dezertov na báze jogurtu a ďalších slaných a sladkých pochutín.

Čítať viac >

Na čo sa zamerať pred nákupom barových mrazničiek?

V prvom rade na veľkosť zariadenia. Stojí za to sa starostlivo zoznámiť s jeho dĺžkou, výškou, šírkou a kapacitou, aby ste sa uistili, že priestor pre neho určený bude dostatočný. Zásadný je tiež celkový výkon barovej mrazničky a tiež typ materiálu, ktorý bol na jeho výrobu použitý. Ďalším dôležitým parametrom je minimálna teplota a maximálna teplota, ktorú daný model ponúka. Zaujímaví sú svojou veľkosťou aj podpultové barové mrazničky, ktoré nielen že nezaberú veľa miesta, ale poskytnú nám ďalší pracovný priestor napr. na prípravu jedál. Náš obchod ponúka ako mrazničky s presklenými dvierkami, vďaka ktorým presne vidíme obsah zariadenia, tak aj modely vybavené nepriehľadnými dvierkami. Každý spotrebič má aj ergonomickú rukoväť, ktorá uľahčuje zatváranie a otváranie mrazničky.

Barové mrazničky k dispozícii za atraktívnu cenu!

Sme presvedčení, že naše barové mrazničky splnia očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov. Srdečne vás pozývame na zoznámenie s celým sortimentom a v prípade akýchkoľvek otázok či pochybností sme vám naďalej k dispozícii. Prajeme príjemné nakupovanie!