Šikovné usporiadanie priestorov je Vašou vstupenkou k úspechu v stravovacom priemysle. Kuchyňa sa dostáva do popredia, je to srdce každej reštaurácie, bufetu, alebo jedálne. Ostatné zákutia nemožno preceňovať. Všetky segmenty musia spolupracovať, aby Vás priblížili k dosiahnutiu Vašich cieľov. Ponúkame komplexnú podporu pri realizácii technologických projektov.

Odporúčame Vám spolupracovať s našou spoločnosťou pred otvorením reštaurácie. Máme bohaté skúsenosti, takže vás môžeme ochrániť pred chybami. Sme schopní okamžite zostaviť komplexný plán. Vďaka tomu nemusíte preplácať za žiadne zmeny zavedené už v priebehu realizácie. Okrem podpory úplne nových projektov samozrejme pôsobíme aj na vybavenie a modernizáciu priestorov, ktoré už majú svoj debut na trhu.

Čo získate spoluprácou s Gastromaniou?

ergonomický a praktický priestor

meranie, plán riadenia priestoru, príprava, dodávka a montáž zariadenia na zákazku

dodržiavanie zdravotných a bezpečnostných predpisov

dodržiavanie národných a únijných noriem v každej fáze implementácie

prístup k osvedčeným riešeniam a technickým inováciám

iniciatívy na zvýšenie efektivity a efektivity

Po dokončení fázy návrhu predkladáme ponuku s cenovou ponukou. Náklady závisia od veľkosti priestorov a zložitosti vyvinutého konceptu. Osobitná pozornosť stojí za to venovať technologickému projektu zadarmo, keď sa rozhodnete spolupracovať s Gastromania a nakúpiť vybavenie a nerezový nábytok z nášho obchodu. Celý návrh Vám bude doručený v elektronickej, alebo tlačenej podobe, v závislosti od Vašich preferencií. Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás. Náš konzultant poskytne komplexné odpovede a rozptýli akékoľvek pochybnosti.