Mini chladničky – perfektné zariadenie pre hotelové izby!

V tejto produktovej kategórii sme pre našich zákazníkov pripravili mini chladničky, teda neveľké chladiace zariadenia, ktoré skvele poslúžia v hotelových izbách, menších baroch, penziónoch alebo salónoch. Charakteristickým rysom mini chladničiek je s istotou ich malá veľkosť, čo znamená, že zariadenia nezaberú veľa miesta a je možné ich umiestniť kamkoľvek. Väčšina dostupných modelov je vybavená plnými dvierkami a ergonomickou rukoväťou, ktorá uľahčuje otváranie a zatváranie chladničky, čo zaručuje maximálne tesnenie. Mini chladničky pracujú ticho, takže ich možno umiestniť aj na miesto, kde hostia spia.

Čítať viac >

Aké funkcie ponúkajú mini chladničky?

Mini chladničky sú na rozdiel od zdania veľmi vyspelé zariadenia, ktoré určite splnia očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov. Jednotlivé prístroje sú vybavené LED osvetlením, ktoré po otvorení dokonale osvetlia obsah chladničky. Pri rozhodovaní o kúpe konkrétneho zariadenia sa tiež oplatí venovať pozornosť tomu, či zariadenie disponuje funkciou absorpčného chladenia, automatického odmrazovania a mechanického termostatu. Dôležitým faktorom je aj počet políc, celkový výkon mini chladničiek, minimálne a maximálne teploty a tiež kapacita. Pred nákupom sa oplatí starostlivo určiť Vaše potreby, aby zakúpené zariadenie spĺňalo všetky Vaše očakávania.

Mini chladničky v širokej ponuke internetového obchodu Gastromania.sk dostupné za atraktívne ceny!

Všetky mini chladničky, ktoré Vám môžeme ponúknuť, sú k dispozícii za konkurencieschopnú cenu. Ku každému nášmu klientovi pristupujeme vždy individuálne, takže pokiaľ máte otázky týkajúce sa jednotlivých produktov z našej ponuky, obráťte sa s otázkou prosím priamo na tím Gastromania.sk. Radi rozptýlime pochybnosti a zodpovieme Vaše otázky. Príjemné nakupovanie!