Profesionálne chladiace stoly pre gastronómiu

Chladiarenské stoly pre gastronómiu sú nevyhnutnou súčasťou vybavenia každého zariadenia, ktoré pripravuje riad. Sú ideálne nielen pre reštaurácie a bary, ale aj pre cateringové spoločnosti, hotelové kuchyne a jedálne. Sú veľmi užitočné a výrazne zlepšujú každodennú prácu v kuchyni. Vďaka svojej funkčnosti ich často vyberajú profesionáli, ktorí slúžia mnoho rokov!

Chladiace stoly pre gastronómiu umožňujú rýchlu a efektívnu prípravu jedál vďaka pevnej doske, ktorá je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Tieto stoly sa používajú aj na skladovanie potravín a ich zobrazovanie. Sú ideálne pre akýkoľvek bufet, pretože vďaka regulácii teploty budú pripravené jedlá trvať dlhšie čerstvé. Chladiace stoly v sortimente internetového obchodu Gastromania.sk sú vysoko kvalitné výrobky, ktoré určite vzbudia záujem.

Čítať viac >

Chladiaci stôl pre obchod – pozrite sa na našu ponuku!

V našej ponuke nájdete rôzne typy chladiacich stolov, aby si každý mohol vybrať model, ktorý splní všetky ich očakávania. Ponúkame jednodverové, dvojdverové, trojdverové a štvordverové chladiace stoly – sú vybavené iným počtom zásuviek, čo uľahčuje personalizáciu nábytku. Okrem toho majú niektoré modely ďalšie vybavenie, napríklad umývadlo, sklenené dvere, vitríny alebo bočnú skrinku. Chladiaci stôl pre podnikanie a gastronómiu sa určite stane nepostrádateľným!

Vďaka nášmu rozsiahlemu sortimentu sme presvedčení, že výber ideálneho produktu vám nespôsobí žiadne problémy. Radi vám poradíme, ktoré riešenia sú pre vaše stravovacie zariadenie najvhodnejšie. To platí pre menšie aj väčšie obchody, pretože berieme do úvahy všetky aspekty, ktoré sú pre vás dôležité. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte kontaktovať náš tím.

Chladiace stoly pre podnikanie – profesionálne vybavenie pre stravovacie zariadenia

Chladiarenské stoly pre obchod a gastronómiu, ktoré sú súčasťou nášho sortimentu, vyrábajú známi a oceňovaní výrobcovia z celého sveta. Použitie moderných technológií a materiálov najvyššej kvality zaručuje vysokú triedu výrobkov, ich spoľahlivosť a trvanlivosť. Spolupracujeme so spoločnosťami ako Stalgast, Asber, Bartscher, Hendi, RM Gastro, Rilling, Cheffy, Redfox alebo Arktic.

Chladiace stoly pre podnikanie a gastronómiu sú inovatívne kusy nábytku určené pre profesionálov, a preto by nemali chýbať v žiadnej kuchyni reštaurácie. Vďaka širokej ponuke nášho obchodu môžete ľahko nájsť ideálny produkt!

Chladiaci stôl pre gastronómiu

Chladiaci stôl v stravovaní hrá mimoriadne dôležitú úlohu v každej profesionálnej kuchyni, preto by mal byť nielen funkčný, ale aj trvanlivý. Vďaka použitiu vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele sú tieto výrobky spoľahlivé a trvanlivé! Nerezová oceľ je veľmi často používaný materiál v gastronómii vďaka svojim vlastnostiam. Stôl je odolný voči korózii (deštruktívne účinky vody, chemikálií a nízkym alebo vysokým teplotám) a poškodeniu. Okrem toho je veľmi ľahké udržiavať čisté, čo výrazne mení čas čistenia a efektivitu práce.

Chladiaci stôl pre gastronómiu je k dispozícii v našom obchode v mnohých rôznych variantoch. Jednotlivé modely sa líšia objemom (najväčší dostupný objem je 580 l), celkovým výkonom (maximálne 2 kW), počtom políc, zásuviek a dverí, ako aj teplotným rozsahom (od 7 °C do 12 °C). Ponúkame klasickú verziu so zásuvkami a dverami a prémiovú verziu s ďalšími zariadeniami, ako je bočná skrinka, vitrína, umývadlo alebo sklenené dvere.

Cateringový barový stôl v sortimente Gastromania.sk!

Naša ponuka zahŕňa vysoko kvalitné barové chladiace stoly pre stravovanie. Nábytok je prispôsobený stravovacím zariadeniam, kde sa alkoholické nápoje predávajú v komerčnom meradle. Každý model je vybavený odkvapkávanou mriežkou a odtokom. Stôl v cateringovom bare určite uľahčí servírovanie alkoholu a udržiavanie poriadku na pracovisku.

Náš sortiment zahŕňa nielen chladiarenské stoly pre gastronómiu a obchod, ale aj ďalšie špičkové spotrebiče, nábytok, doplnky a doplnky pre profesionálnu gastronómiu. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našich produktov, kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom. Náš tím vám rád odpovie na všetky vaše otázky! Prajeme vám úspešné nakupovanie!