Profesionálne chladiace stoly pre gastronómiu

Chladiarenské stoly pre gastronómiu sú nevyhnutnou súčasťou vybavenia každého zariadenia, ktoré pripravuje riad. Sú ideálne nielen pre reštaurácie a bary, ale aj pre cateringové spoločnosti, hotelové kuchyne a jedálne. Sú veľmi užitočné a výrazne zlepšujú každodennú prácu v kuchyni. Vďaka svojej funkčnosti ich často vyberajú profesionáli, ktorí slúžia mnoho rokov!

Čítať viac >

Chladiaci stôl pre obchod – pozrite sa na našu ponuku!

V našej ponuke nájdete rôzne typy chladiacich stolov, aby si každý mohol vybrať model, ktorý splní všetky ich očakávania. Ponúkame jednodverové, dvojdverové, trojdverové a štvordverové chladiace stoly – sú vybavené iným počtom zásuviek, čo uľahčuje personalizáciu nábytku. Okrem toho majú niektoré modely ďalšie vybavenie, napríklad umývadlo, sklenené dvere, vitríny alebo bočnú skrinku. Chladiaci stôl pre podnikanie a gastronómiu sa určite stane nepostrádateľným!

Chladiace stoly pre podnikanie – profesionálne vybavenie pre stravovacie zariadenia

Chladiarenské stoly pre obchod a gastronómiu, ktoré sú súčasťou nášho sortimentu, vyrábajú známi a oceňovaní výrobcovia z celého sveta. Použitie moderných technológií a materiálov najvyššej kvality zaručuje vysokú triedu výrobkov, ich spoľahlivosť a trvanlivosť. Spolupracujeme so spoločnosťami ako Stalgast, Asber, Bartscher, Hendi, RM Gastro, Rilling, Cheffy, Redfox alebo Arktic.

Chladiaci stôl pre gastronómiu

Chladiaci stôl v stravovaní hrá mimoriadne dôležitú úlohu v každej profesionálnej kuchyni, preto by mal byť nielen funkčný, ale aj trvanlivý. Vďaka použitiu vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele sú tieto výrobky spoľahlivé a trvanlivé! Nerezová oceľ je veľmi často používaný materiál v gastronómii vďaka svojim vlastnostiam. Stôl je odolný voči korózii (deštruktívne účinky vody, chemikálií a nízkym alebo vysokým teplotám) a poškodeniu. Okrem toho je veľmi ľahké udržiavať čisté, čo výrazne mení čas čistenia a efektivitu práce.

Cateringový barový stôl v sortimente Gastromania.sk!

Naša ponuka zahŕňa vysoko kvalitné barové chladiace stoly pre stravovanie. Nábytok je prispôsobený stravovacím zariadeniam, kde sa alkoholické nápoje predávajú v komerčnom meradle. Každý model je vybavený odkvapkávanou mriežkou a odtokom. Stôl v cateringovom bare určite uľahčí servírovanie alkoholu a udržiavanie poriadku na pracovisku.