Koše na taniere, šálky a misky – špičková kvalita na Gastromania.sk!

Pretože sme profesionálny obchod a naša ponuka zahŕňa iba vysoko kvalitné produkty, je nám jasné, aké dôležité je mať v reštaurácii prístroje, nábytok a príslušenstvo špičkovej kvality. Často práve od vybavenia záleží, či jedlo bude pripravené na čas. Nedostatok profesionálneho vybavenia môže viesť k chaosu v kuchyni, umyvárni a tiež v zázemí pre čašníkov. Správne príslušenstvo ako sú napríklad koše na taniere, šálky a misky výrazne ovplyvňujú prácu všetkých zamestnancov.

Záleží nám na tom, aby všetci zákazníci, ktorí si u nás zakúpia produkty, boli spokojní, a preto spolupracujeme iba s osvedčenými výrobcami.

Čítať viac >

Oplati sa vybaviť svoj podnik profesionálnymi košmi na taniere, šálky a misky?

Koše na misy, taniere a šálky sú v obchode Gastromania.sk k dispozícii v rôznych veľkostiach, aby si každý z našich zákazníkov mohol nájsť ideálny model pre seba. Môžete si zakúpiť koše okrem iného na riad s priemerom 80, 87, 130, 190, 200, 255, 290 a 320 mm. Všetky koše, ktoré ponúkame, sú vyrobené z pevných a odolných materiálov – iste vydržia mnoho rokov používania. Koše na misky, šálky a taniere sú vyrobené z poplastovanej ocele. Tento typ zariadenia uľahčuje prácu v gastronómii, ale aj prepravu riadu.

Koše na riad pre profesjonalnou gastronómiou

Ponuka obchodu Gastromania.sk je obrovská, a preto vám odporúčame, aby ste si prezreli celý sortiment. Ponúkame nielen koše, taniere, misky a šálky, ale aj mnoho ďalších produktov, ako sú profesionálne spotrebiče, nerezový nábytok, kuchynské a barmanské doplnky a inovatívne pomôcky. Náš sortiment je určený pre hotely, reštaurácie, jedálne, školy, cukrárne a mäsiarstvo. V prípade akýchkoľvek otázok alebo obáv neváhajte sa obrátiť priamo na náš tím!