Na čo sa používajú ručné zmäkčovače vody?

Ručné zmäkčovače vody sú skvelou alternatívou k automatickým variantom, a preto ich možno úspešne používať v profesionálnom stravovaní. Ich hlavnou úlohou je zmäkčovať vodu a následne odstraňovať vodný kameň z elektronických zariadení (kávovarov, umývačiek, konvektomatov alebo varných kanvíc). Modely dostupné v sortimente internetového obchodu Gastromania.sk používajú živicu pre zmäkčovače, ktorá je tiež súčasťou našej ponuky. Všetky výrobky sú vyrobené z odolných a trvanlivých materiálov, ako je nerezová oceľ, ktorá má antikorózne vlastnosti. Sú odolné voči vode, vysokým a nízkym teplotám, mechanickému poškodeniu a ďalším vplyvom.

Čítať viac >

Ručné zmäkčovače vody v sortimente Gastromania.sk

Ručné zmäkčovače vody, ktoré ponúkame našim zákazníkom, majú rôzne účely. Ponúkajú sa ako jednotky ideálne pre umývačky riadu a kávovary, tak aj modely určené pre kombinované rúry. Ponúkame aj ručné zmäkčovače vody, ktoré sú u našich zákazníkov veľmi obľúbené. Dôležitým parametrom, ktorý treba pred nákupom zvážiť, je kapacita spotrebiča. V našom obchode je tento sortiment od 8 do 20 litrov, takže si každý určite nájde ideálne riešenie pre seba!

Prečo nakupovať ručné zmäkčovače vody v našom obchode?

Nakupovanie na Gastromania.sk je zárukou bezpečnosti a spoľahlivosti. Ku každému nášmu zákazníkovi pristupujeme vždy individuálne, takže sme si istí, že budete spokojní nielen s kvalitou výrobkov, ale aj s našimi službami. Radi by sme vás pozvali na prehliadku celého nášho sortimentu, ktorý zahŕňa ručné zmäkčovače vody a ďalšie gastronomické vybavenie a príslušenstvo. Prajeme vám úspešné nakupovanie!