Príslušenstvo na výaj alkoholu v sortimente Gastromania.sk

Každé profesionálne stravovacie zariadenie, ktoré podáva alkoholické nápoje v komerčnom meradle, by malo mať príslušenstvo na výdaj alkoholu. Barmanské dávkovače sú inovatívne pomôcky, ktoré umožňujú presné odmeranie všetkých nápojov, ktoré majú byť súčasťou určitého nápoja. Tieto typy dávkovačov majú množstvo rôznych využití: sú ideálne pre šejkry a pestrofarebné koktaily s rôznymi príchuťami. Prezrite si celú našu ponuku.

Čítať viac >

Aké dávkovače alkoholu sú k dispozícii v našej ponuke?

Sortiment nášho internetového obchodu Gastromania.sk zahŕňa okrem iného merače porcií alkoholu, barmanské dávkovače, barové odmerky a nalievače fliaš. Zaručujeme, že vybavenie vášho baru týmito špecializovanými pomôckami výrazne zlepší každodennú prácu barmanov a pomocného personálu. Okrem klasických dávkovačov je potrebné venovať osobitnú pozornosť barmanským dávkovačom, ktoré sú ideálne na dávkovanie sladkých a suchých omáčok, ovocných štiav a sirupov. Ďalšou zaujímavou pomôckou sú špecializované barové odmerky, ktoré umožňujú presne odmerať množstvo naliatej tekutiny – na jeden mililiter. Všetky dostupné položky ponúkame v mnohých zaujímavých variantoch, aby si každý z našich zákazníkov mohol vybrať tú najvhodnejšiu pre seba.

Profesionálne dávkovanie alkoholu

Správne dávkovanie alkoholu je celkom umenie. Až keď skombinujete ingrediencie v správnom pomere, môžete pripraviť osviežujúci a lahodný nápoj, ktorý poteší vašich zákazníkov. Na tento účel by ste mali svoje stravovacie zariadenie vybaviť profesionálnym príslušenstvom pre výdaj alkoholu. Oplatí sa staviť na výrobky z odolných materiálov av našom obchode máme iba takýto tovar. Odporúčame vám, aby ste sa zoznámili s celým sortimentom, av prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás kontaktujte priamo. Prajeme vám úspešné nakupovanie!