Chladiace skrine pre obchod a gastronómiu

Chladiace skrine sú profesionálne gastronomické zariadenia, ktoré najčastejšie nájdete v reštauráciách, baroch, hoteloch, obchodoch s potravinami av potravinárstve. Jedná sa o stroje s oveľa väčšou kapacitou a vyšším výkonom ako klasické chladničky, a preto sa používajú v profesionálnych stravovacích podnikoch. V sortimente nášho e-shopu Gastromiania.sk nájdete široký výber chladiacich skríň najvyššej kvality, ktoré sú k dispozícii v mnohých variantoch.

Čítať viac >

Profesionálne chladiace skrine

Chladiace skrine, ktoré nájdete v našej ponuke, sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, ktoré sú extrémne odolné a pevné. Patrí medzi ne nerezová oceľ, chrómniklová oceľ, hliník, PVC, ABS, lakovaná oceľ, plast, pozinkovaná oceľ a sklo. Vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov sú naše chladiace skrine odolné nielen voči poškodeniam, ale aj korózii, vode a zmenám teploty. Pripravili sme pre vás chladiace skrine o rôznych kapacitách, vďaka ktorým je možné zariadenie jednoducho prispôsobiť na uloženie špecifických potravinárskych výrobkov. Ide tiež o stroje, ktoré sa veľmi často používajú nielen na uchovanie potravín pri stálej teplote, ale aj na výstavu.

Chladiace skrine pre gastronómiu v ponuke nášho obchodu

Gastromania.sk od začiatku svojho pôsobenia si zakladá na kvalite produktov, ktoré vám ponúka. Dlhoročné skúsenosti a získané znalosti nám umožňujú spolupracovať s najlepšími výrobcami na trhu, ktorí používajú pokročilé technológie a najlepšie materiály pre svoju výrobu. Patria sem tieto spoločnosti: Stalgast, Arktic, Asber, Bartscher, Redfox, Sagi, Cheff, Hendi, Edenox, Rilling, Nordline, Vestfrost, Polair a Tefcold. Zoznámte sa s naším sortimentom. Ak máte akékoľvek otázky ohľadom produktov, ktoré ponúkame, neváhajte a kontaktujte náš tím!