Nerezové chladiace skrine na Gastromania.sk

Nerezové chladiace skrine nesmú chýbať v žiadnom gastronomickom zariadení. Ide o veľkokapacitný nábytok, ktorý sa používa na skladovanie potravín pri nízkych teplotách a na ich vystavovanie. V sortimente Gastromania.sk * nájdete prvotriedne *nerezové chladiace skrine vyrobené z pevných materiálov najvyššej kvality. Rozhodne sú skvelú investíciu na dlhé roky!

Čítať viac >

Nerezová chladiaca skriňa – čo môžeme ponúknuť našim zákazníkom?

Každá nerezová chladiaca skriňa z našej ponuky sa vyznačuje najvyššou kvalitou spracovania. Vďaka nerezovej ocele odolnej voči korózii a poškodeniam Vám bude určite slúžiť mnoho rokov. Jednotlivé modely sa líšia farbou, dĺžkou, šírkou a výškou, kapacitou, celkovým výkonom, minimálnou a maximálnou teplotou či počtom dverí.

Chladiace skrine z nerezovej ocele pre profesionálnu gastronómiu

Naša ponuka zahŕňa nielen chladiace skrine, ale aj ďalšie vysoko kvalitné gastronomické vybavenie, pomôcky, príslušenstvo a nábytok. Naša ponuka je určená profesionálom aj amatérom, ktorí hľadajú inovatívne riešenie pre svoju domácu kuchyňu. Pozývame Vás na zoznámenie sa s celým naším sortimentom a prajeme úspešné nakupovanie!