Veľkoobchod skla a porcelánu

V tejto kategórii prezentujeme najväčší výber skla a riadu nevyhnutných na profesionálne servírovanie v domácnosti, firmách, reštauráciách a penziónoch. Nájdete tu stolný a barový servis najpopulárnejších výrobcov skla a porcelánu v Európe aj na svete, jedálnych príborov najvyššej kvality a taktiež rôznych druhov dekorácií stolov do reštaurácií a hotelov. Náš veľkoobchod skla a porcelánu je ideálnym miestom pre každého prevádzkara a majiteľa reštaurácie, penziónov, hotelov, kaviarní, školských inštitúcií, reklamných agentúr a prevádzok verejného stravovania (napríklad závodné a nemocničné jedálne). V ponuke máme medzi inými produktami výrobcov, ako sú: RAK, ETERNUM, SOLA, LIBBEY, ARCOROC, LUBIANA, CHEFF&SOMMELIER, CHURCHILL, ARIANE a veľa ďalších.

Čítať viac >

Prečo je dôležitá dobrá kvalita stolného a barového servisu?

Nie každý majiteľ alebo manažér prevádzkujúci gastronomický biznis dokáže oceniť dôležitosť vysokej kvality servírovacích potrieb, kvalitného porcelánu a gastronomického skla. Nielen dobré jedlo a príjemná obsluha sú základom úspechu každej dobrej reštaurácie a pohostinstva, ale taktiež výzdoba lokálu, ktorej podstatnou časťou sú všetky prvky, ktoré sa nachádzajú na stole zákazníka. Servírovanie jedla je veľké umenie, ktoré môže byť realizované vďaka správnemu jedálnemu servisu, príborom a ďalšiemu nevyhnutnému vybaveniu.

Dobrý stolný a barový servis má v značnej miere vplyv nato, ako sa zákazník pozerá na našu gastro prevádzku. Prečo sa tak deje? Odpoveď je pomerne jednoduchá – dnešný svet je čím ďalej tým viac ovplyvňovaný médiami, v ktorých sa často vytvára obraz reštaurácie, ako miesta, v ktorých očakávate obsluhu na vysoko kvalitnej úrovni. A je to správne. Kto z nás by chcel pozvať rodinu alebo známych do reštaurácie, v ktorej je jedlo servírované na plastovom tanieri alebo málo atraktívnom riade, alebo čo je najhoršie na obitom porceláne? (a tieto situácie sa stávajú v dnešnom svete veľmi často).

Prečo chodíme do reštaurácie?

Popremýšľajme, prečo chodíme do reštaurácie – dobre sa najesť? Áno, to je pravda. Avšak často taktiež preto, aby sme príjemne strávili čas s dobrými priateľmi a pri dobrom jedle. Určite, keď platíte za obed v reštaurácii, chceli by ste, aby bolo Vaše jedlo podávané jedinečným spôsobom – teda nie tak, ako to máte vo svojej domácnosti. Keď sa idete najesť mimo domov, očakávate, že budete obslúžení lepšie než doma, v každom prípade nie horšie než doma. Ako by ste sa cítili v prípade, kedy pozývate pre Vás dôležitú osobu na luxusný obed, a jedlo Vám podajú na obyčajných domácich tanieroch. Ako by ste sa cítili, keby Vám polievku naservírovali na tanieri z úplne inej sady než by bol tanier s druhým chodom. Reštaurácia, ktorá spĺňa požiadavky zákazníka bude miestom, kde sa bude rád vracať.

Naša firma je tím profesionálov, ktorý Vám aj Vašim zamestnancom poradí ako vybrať správny porcelán, sklo a ďalšie doplnky na stolovanie tak, aby bol Váš biznis priateľský a príjemný voči Vašim zákazníkom.