Profesionálne kuchynské náčinie

Jedným zo základných prvkov vybavenia každého stravovacieho zariadenia je kuchynské náčinie. Také pomôcky nemôžu chýbať v žiadnej kuchyni: profesionálne ani domáce. Kuchynské doplnky umožňujú prípravu chutných pokrmov. Majú mnoho praktických funkcií, pretože kuchárom uľahčujú varenie a servírovanie pokrmov. Pokiaľ hľadáte profesionálne vybavenie pre svoje stravovacie zariadenie, odporúčame Vám pozrieť sa na ponuku nášho internetového obchodu Gastromania.sk.

Čítať viac >

Kuchynské doplnky – kuchynské nože

Nevyhnutnou pomôckou každého kuchára je nôž. V profesionálnej kuchyni by malo byť mnoho nožov s rôznou dĺžkou a šírkou čepele a taktiež s rôznou tvrdosťou. Počas svojej práce prichádza kuchár do styku s mnohými druhmi potravín a každú z nich by mal krájať iným nožom, ktorý je na to prispôsobený. Dôležitý je aj materiál, z ktorého je čepeľ vyrobená. V sortimente nášho obchodu nájdete nože z rôznych surovín, takže si ľahko vyberiete taký, ktorý splní všetky vaše očakávania. Patria medzi ne: nerezová oceľ, hliník, uhlíková oceľ, chrómovaná oceľ, polypropylén, chróm-molybdénová oceľ, chróm-niklová oceľ alebo molybdén-vanádiová oceľ.

Kuchynské pomôcky – dosky na krájanie

Krájacia doštička je pomôcka, ktorá by nám mala slúžiť dlhé roky. K tomu je však veľmi dôležité, aby ste nákupy vykonávali s rozvahou. Gastromania.sk ponúka vysoko kvalitné krájacie dosky z najlepších materiálov. Ponúkame sklenené, drevené a klasické dosky z polypropylénu a plastu. Konečný výber materiálu závisí od našich preferencií a očakávaní a tiež od typu pokrmov, ktoré v kuchyni pripravujeme.