Profesionálne kuchynské náčinie

Jedným zo základných prvkov vybavenia každého stravovacieho zariadenia je kuchynské náčinie. Také pomôcky nemôžu chýbať v žiadnej kuchyni: profesionálne ani domáce. Kuchynské doplnky umožňujú prípravu chutných pokrmov. Majú mnoho praktických funkcií, pretože kuchárom uľahčujú varenie a servírovanie pokrmov. Pokiaľ hľadáte profesionálne vybavenie pre svoje stravovacie zariadenie, odporúčame Vám pozrieť sa na ponuku nášho internetového obchodu Gastromania.sk.

V našom sortimente nájdete všetky užitočné kuchynské doplnky, ktoré sa stanú nenahraditeľnými pri každodennej práci v kuchyni. Sú to okrem iného: kuchynské naberáky, gastronomické špachtle, porcovačky, naberačky, lyžice na varenie, gastronomické lieviky, krájacie dosky, kuchynské metly, kuchynské nože, kuchynské sitá, gastronomické naberačky veľké i malé, lúpačky na zeleninu a ovocie, varečky, šľahače, kuchynské strúhadlá, otvárače na konzervy, kuchynské sitá a ďalšie kuchynské náčinie. Všetko príslušenstvo v našom sortimente je vyrobené z najlepších, trvanlivých a odolných materiálov, vďaka čomu Vám bude určite slúžiť mnoho rokov!

Čítať viac >

Kuchynské doplnky – kuchynské nože

Nevyhnutnou pomôckou každého kuchára je nôž. V profesionálnej kuchyni by malo byť mnoho nožov s rôznou dĺžkou a šírkou čepele a taktiež s rôznou tvrdosťou. Počas svojej práce prichádza kuchár do styku s mnohými druhmi potravín a každú z nich by mal krájať iným nožom, ktorý je na to prispôsobený. Dôležitý je aj materiál, z ktorého je čepeľ vyrobená. V sortimente nášho obchodu nájdete nože z rôznych surovín, takže si ľahko vyberiete taký, ktorý splní všetky vaše očakávania. Patria medzi ne: nerezová oceľ, hliník, uhlíková oceľ, chrómovaná oceľ, polypropylén, chróm-molybdénová oceľ, chróm-niklová oceľ alebo molybdén-vanádiová oceľ.

Profesionálny nôž však nie je len o čepeli, ale aj o rukoväti. Ideálna rukoväť by mala byť ergonomicky tvarovaná tak, aby sa nôž dobre držal v ruke. Je to dôležité, pretože je to záruka bezpečnosti, na ktorú musíme dbať pri každodennej práci. V našej ponuke nájdete vysoko kvalitné nože a ďalšie kuchynské doplnky, ktoré sú ideálne na každodenné varenie v profesionálnej i domácej kuchyni. Máme aj ďalšie pomôcky, ktoré určite uľahčia skladovanie nožov a ich údržbu, ako sú: pošvy a obaly na nože, stojany na nože, magnetické lišty na nože alebo profesionálne brúsky na nože.

Kuchynské pomôcky – dosky na krájanie

Krájacia doštička je pomôcka, ktorá by nám mala slúžiť dlhé roky. K tomu je však veľmi dôležité, aby ste nákupy vykonávali s rozvahou. Gastromania.sk ponúka vysoko kvalitné krájacie dosky z najlepších materiálov. Ponúkame sklenené, drevené a klasické dosky z polypropylénu a plastu. Konečný výber materiálu závisí od našich preferencií a očakávaní a tiež od typu pokrmov, ktoré v kuchyni pripravujeme.

Kuchynské dosky sú prioritným kuchynským doplnkom, ktorý by ste si nemali nechať ujsť! Sortiment nášho obchodu zahŕňa dosky rôznych dĺžok, šírok a hrúbok, aby si každý z vás mohol nájsť ideálny výrobok. Všetko kuchynské náčinie je vyrobené z najkvalitnejších materiálov, takže investícia do tohto tovaru je zárukou najvyššej kvality.

Pozývame vás na zoznámenie sa s ponukou nášho internetového obchodu Gastromania.sk. Naša ponuka zahŕňa profesionálne kuchynské pomôcky a príslušenstvo, ktoré je možné použiť v profesionálnych gastronomických zariadeniach aj v domácnostiach. Pokiaľ vás naša ponuka zaujala, odporúčame Vám, aby ste si kúpili a kontaktovali priamo náš tím. Sme Vám k dispozícii od pondelka do piatku od 8.00 do 16.00 hod.