Všetky kategórie v sekcii Kuchynské strúhadlá

Profesionálne kuchynské strúhadlá

V ponuke nášho internetového obchodu Gastromania.sk nájdete tie najkvalitnejšie kuchynské strúhadlá, ktoré sa určite bude hodiť ako v profesionálnych stravovacích zariadeniach, tak v domácnostiach na každodenné varenie. Kuchynské strúhadlá, majú množstvo využití – Skvele sa hodí na strúhanie zeleniny, ovocia a ďalších potravín, napríklad syra. Príslušenstvo je vybavené nožmi rôznych tvarov a veľkostí, čo umožňuje získať výrobky s rôznou štruktúrou. Náš sortiment zahŕňa profesionálne výrobky, ktoré je možné použiť v každej kuchyni. Patrí medzi ne strúhadlo z nerezovej ocele, strúhadlo na citrón a parmezán, ručné strúhadlo, šesťhranné strúhadlo, lopatka na krájanie syra, strúhadlo na korenie a štvorstranné strúhadlo.

Čítať viac >

Kuchynské stúrhadlá

Všetky naše kuchynské strúhadlá boli vyrobené z pevných a odolných materiálov, ktoré sú zárukou najvyššej kvality a spoľahlivosti. Patria medzi ne: plast, polypropylén alebo nerezová oceľ, čo je materiál odolný voči škodlivej korózii, ako je voda, vysoká teplota, a dokonca aj mechanickému poškodeniu. Ručné brúsky, ktoré máme v našej ponuke, sú vybavené ergonomickou rukoväťou, ktorá je stabilná v ruke a nekĺže, vďaka čomu je používanie prístroja úplne bezpečné. V našej ponuke nájdete aj elektrické strúhadlá, ktoré veľmi urýchľujú čas prípravy každého pokrmu. Sú skvelou pomôckou v barkách, reštauráciách, hoteloch, jedálňach, bufetoch, a tiež v profesionálnych cateringových firmách.

Ak by ste chceli kúpiť profesionálne kuchynské strúhadlá alebo iné doplnky, pomôcky a gastronomické prístroje, potom srdečne pozývame na zoznámenie sa so sortimentom nášho obchodu. Ponúkame produkty tej najlepšej kvality, ktoré určite budú vyhovovať aj tým najnaročnejším zákazníkom. Ak máte akékoľvek otázky – sme tu k vašej dispozícii a prosíme aby ste nás kontaktovali od pondelka do piatku, v hodinách od 8:00 do 16:00.