Všetky kategórie v sekcii Barové držiaky

Vešiaky na poháre na Gastromania.sk

Rozsiahla ponuka nášho internetového obchodu zahŕňa profesionálne vodiace lišty a stojany na zavesenie pohárov, ktoré sú určené ako pre profesionálne gastronomické zariadenia, tak aj pre domácnosti. Navrhujeme, servisujeme a vybavujeme aj zázemie profesionálnych barov. Vešiaky na sklo sú skvelým a inovatívnym riešením pre bezpečné skladovanie skleneného riadu. Tým však výhody nekončia! Barové vodiace lišty tiež umožňujú udržiavať poriadok na pracovisku a uľahčujú obsluhu zákazníkov. Sú zaujímavou dekoráciou, ktorá dodá originálny ráz každému gastronomickému zariadeniu.

Čítať viac >

Profesionálne barové lišty

Barové lišty boli navrhnuté tak, aby bolo zaistené čo najbezpečnejšie skladovanie skla. To je možné vďaka použitiu materiálov najvyššej kvality, ako je chrómovaná oceľ alebo plast, a tiež vďaka samotnej konštrukcii, ktorá je veľmi odolná a stabilná. Toto riešenie zaistí, že sa poháre umiestnené na stojane nerozbijú. Stojí za to vybaviť svoj bar týmto typom pomôcok, pretože zaručujeme, že budú nielen zaujímavou dekoráciou, ale aj výrazne uľahčia každodennú prácu barmana aj pomocného personálu.

Kde si môžete kúpiť kvalitné stojany na fľaše?

Stojany na fľaše, vešiaky a posuvné lišty na sklo, rovnako ako ďalšie barové vybavenie, príslušenstvo a pomôcky sú k dispozícii v našom obchode Gastromania.sk za mimoriadne výhodné ceny. Naše služby sú určené ako profesionálom – pre komerčné využitie, tak individuálnym zákazníkom, ktorí ich využívajú vo svojich domácnostiach. Pozývame vás, aby ste si prezreli našu ponuku! Pokiaľ ste v našej ponuke nenašli produkty, ktoré spĺňajú všetky vaše očakávania, odporúčame Vám taktiež kontaktovať priamo náš tím. Pomôžeme Vám splniť všetky vaše požiadavky, zodpovieme všetky vaše otázky a rozptýlime všetky vaše pochybnosti.