Gastronomické vozíky z nerezovej ocele

Kategória |Profesionálne čašnícke vozíky |na Gastromania.sk zahŕňa široký výber profesionálnych nerezových čašníckych vozíkov. Naše výrobky sa vyznačujú solídnym spracovaním a pri ich výrobe boli použité tie najkvalitnejšie a mimoriadne odolné materiály. Naša ponuka zahŕňa nerezové gastronomické vozíky v konkrétnych veľkostiach, ale naša spoločnosť ponúka aj výrobu na mieru – podľa individuálnych potrieb a očakávaní zákazníkov. Nerezové vozíky sú ideálne na distribúciu a servírovanie potravín. Predstavujú veľké vylepšenia, ktoré uľahčujú každodennú prácu.

Čítať viac >

Vozíky z nerezovej ocele

Gastromania.sk spolupracuje s najlepšími výrobcami na trhu. Patrí medzi ne Stalgast, Redfox, Bartscher, Amerbox, APS, Edenox, Hendi a Rilling. Nerezové vozíky sú nenahraditeľné v každej profesionálnej kuchyni – v reštauráciách, hoteloch, cateringových spoločnostiach, školách a jedálňach, ale aj v stravovacích a nemocničných zariadeniach. Výrobky sú vyrobené z odolných a trvanlivých materiálov, ktoré sú úplne bezpečné a vhodné na styk s potravinami a potravinárskymi výrobkami. Naša široká ponuka produktov určite zaujme každého z vás a umožní vám nájsť dokonalý výrobok, ktorý splní všetky vaše očakávania. Vozíky z nerezovej ocele pre gastronómiu, ktoré sú k dispozícii v našej ponuke, sa pohodlne používajú a sú veľmi stabilné, a to vďaka vhodnej, odolnej a zosilnenej konštrukcii.

Čašnícke vozíky pre profesionálnu gastronómiu

Pozývame Vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou, ktorá zahŕňa nielen profesionálne čašnícke vozíky, ale aj ďalšie vybavenie, príslušenstvo a pomôcky pre profesionálnu gastronómiu. Navrhujeme, vybavujeme a servisujeme reštaurácie, hotely, jedálne, školy, škôlky, cukrárne a mäsiarstvo gastronomickým zariadením a potrebným príslušenstvom. Pokiaľ máte akékoľvek nejasnosti alebo otázky, neváhajte sa obrátiť priamo na náš tím!