Všetky kategórie v sekcii Pasírovače a cedidlové sitá

Sita kuchynské v ponuke Gastromania.sk

Sita kuchynské majú mnoho spôsobov využitia, preto sú nenahraditeľným príslušenstvom v každej kuchyni – ako tej domácej, tak aj profesionálnej. Ich hlavnou úlohou je oddeliť pevné zložky od tekutých, ako sú uvarené cestoviny, strukoviny, alebo ryža. Sita kuchynské sa hodí aj pri umývaní potravín, ale aj pri preosievaní múky a ďalších sypkých produktov. Sito kuchynské je možné použiť aj pri príprave krému, omáčok, možno s ním aj pasírovať.

V ponuke nášho internetového obchodu Gastromania.sk nájdete profesionálne kuchynské sitá, ktoré boli vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Ide okrem iného o nerezovú oceľ, bambus, drevo, cínovú oceľ, polypropylén či hliník. Naše produkty sú k dostaniu v mnohých variantoch a rôznych veľkostiach, priemeroch, aby si každý náš zákazník mohol nájsť vhodný produkt, ktorý splní všetky jeho očakávania.

Čítať viac >

Vyberte si kuchynské sito pre profesionálnu gastronómiu!

V našej širokej ponuke okrem iného nájdete napríklad.: sito kuchynské s úchytom, sitá na vhodné na presievanie, sito na hranolky, sitá kuchynské s dvojitým sitom, čínske sitá, sitko na čaj, sitá pasírovacie a tiež ďalšie druhy sít, ktoré sú potrebné v gastronómiu. Každé sito je vybavené ergonomickým úchytom, ktorý značne uľahčuje manipuláciu so sitom, a taktiež zaisťuje bezpečnosť personálu.

Ak hľadáte najlepšie produkty, príslušenstvo do svojich gastronomických zariadení, či domácností, srdečne Vás pozývame, aby ste videli našu ponuku, alebo nás priamo kontaktovali!