Kuchynské lieviky

Kuchynské lieviky pre gastronómiu sú inovatívne zariadenia, ktoré by nemali chýbať v žiadnom profesionálnom gastronomickom zariadení. V našej ponuke nájdete profesionálne príslušenstvo, ktoré sa určite bude hodiť v profesionálnej kuchyni, aj te domáci. Kuchynské lieviky majú množstvo funkcií, preto určite budú nenahraditeľné. Ich hlavnou úlohou je prelievanie tekutín, ktoré sa vykonáva bez rizika rozliatia. Naša ponuka zahŕňa okrem iného: lieviky z nerezovej ocele, lieviky s rukoväťou, lieviky z polypropylénu a lieviky vybavené sitkom. Tie posledné produkty sa skvele budú hodiť na cedenie jednotlivých potravinárskych výrobkov, napr. konzervovaných ovocia a zeleniny.

Čítať viac >

Kuchynské lieviky pre gastronómiu

Naš internetový obchod od začiatku činnosti spolupracuje iba s tými najlepšími výrobcami z Poľska a celého sveta. Vieme, že produkty od nich sú dobré, a naši zákazníci sú s nimi spokojní, preto vám ich s radosťou ponúkame. Spolupracujeme okrem iného s: Pavoni, Martellato, Stalgast, De Buyer, Hendi oraz Tom-Gast. Kuchynské lieviky, ktoré máme v našej ponuke, splnia očakávania aj tých najnaročnejších klientov.

Cateringové lieviky

Všetky naše pomôcky sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, ako: nerezová oceľ. Je to jednoduchá na čistenie surovina, a tiež odolná voči korózii – to znamená škodlivých účinkov vonkajších faktorov a tiež mechanické poranenia. Vlastníme tiež lieviky vyrobené z polypropylénu a polyetylénu. Naše cateringové lieviky spĺňajú požiadavky, ktoré sa týkajú bezpečnosti a zdravia, keď ide o kontakt surovín s potravinami. Ak máte záujem si kúpiť profesionálne cateringové lieviky alebo iné kuchynské spotrebiče, príslušenstvo a pomôcky, potom vás pozývame k nahliadnutiu do sortimentu nášho internetového obchodu. Gastromania.sk. Ak máte akékoľvek otázky a nejasnosti – neváhajte kontaktovať náš tím.