Všetky kategórie v sekcii Paličky a stláčadlá

Paličky na mäso do profesionálnych zariadení, ale aj do domácností

Paličky na mäso sú nenahraditeľné príslušenstvo potrebné v každej kuchyni, ktoré umožňujú rýchle a hladké naklepanie mäsa. V našej ponuke nájdete kvalitné výrobky, ktoré boli vyrobené z najkvalitnejších, odolných a solídnych materiálov. Ide okrem iného o nerezovú oceľ, plast, hliník alebo polypropylén.

Tento druh príslušenstva nájde uplatnenie v profesionálnej kuchyni – v gastronomických zariadeniach, ale osvedčí sa aj pri každodennom varení doma. Urýchli prácu, ktorá bude tiež efektívnejšia. V našom sortimente nájdete paličky na mäso s rôznou veľkosťou a šírkou, aby si každý mohol vybrať podľa svojich preferencií a požiadaviek. Sme presvedčení, že aj tí najnáročnejší zákazníci budú spokojní s ich kvalitou!

Čítať viac >

Mačkadlo v širokej ponuke Gastromania.sk

V našej ponuke nájdete aj vysoko kvalitné mačkadlá, ktoré sa ideálne osvedčia pre každodenné varenie napríklad pri príprave pyré zo zemiakov, karfiolu az ďalšej zeleniny a surovín. Každý výrobok bol vybavený pohodlnou ergonomickou rukoväťou, ktorá ideálne pasuje do ruky, čo výrazne uľahčuje prácu. Rovnako ako u paličiek máme aj stláčadlá v rôznych veľkostiach, s rôznou dĺžkou a priemerom, vďaka čomu si vyberiete ideálny produkt, ktorý splní všetky očakávania. Naše výrobky sú odolné voči škodlivým vonkajším vplyvom, ako je napríklad voda alebo vysoká teplota, a taktiež proti mechanickému poškodeniu: ryhovaniu, či poškriabaniu.

Pokiaľ máte záujem o nákup profesionálneho kuchynského príslušenstva a tiež vybavenia do svojich gastronomických zariadení, či domácností, srdečne Vás pozývame, aby ste sa zoznámili so širokou ponukou nášho internetového obchodu Gastromania.sk! Tiež Vás nabádame k priamemu kontaktu s naším tímom, ak by ste mali akékoľvek otázky, či nejasnosti. Prajeme úspešný nákup!