Paličky a mačkadlá na mäso pre profesionalny catering.

Paličky na mäso, ktoré nájdete v našom sortimente, sú vybrané produkty, ktoré sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Toto inovatívne príslušenstvo vám umožní rýchlo a efektívne pripraviť mäso. Môže sa používať v reštauráciách, baroch, hoteloch, jedálňach, kantínach mäsiarstvach a údenárstvach, ako aj cateringových spoločnostiach. Využitie nájdu v gastronomických zariadeniach ale aj v domácnostiach.

Čítať viac >

Paličky na mäso

Paličky na mäso, ktoré sú dostupné v našom obchode nájdete v rôznych veľkostiach, aby každý našiel tú ideálnu pre seba. Každé vtláčadlo je opatrené rukoväťou, ktorá nielen uľahčuje šľahanie mäsa, ale aj stabilne a bezpečne sedí v ruke. Paličky na mäso boli vyrobené z veľmi odolných materiálov, ktoré nie sú náchylné k mechanickému poškodeniu ani ku škodlivým účinkom vonkajších faktorov.

Paličky na mäso

Paličky na mäso môžete kúpiť v rôznych veľkostiach - s variabilnou veľkosťou, šírkou a dĺžkou. Náš internetový obchod spolupracuje s najlepšími firmami na svete, a preto si môžete byť istí, že kúpené u nás paličky na mäso vám budú slúžiť veľa rokov. Pozývame Vás, aby ste sa pozreli na našu ponuku, a ak máte akékoľvek otázky ohľadom našich produktov - kontaktujte náš tím. Pracujeme od pondelka do piatku na hodinách od 8:00 do 16:00.