Na čo je možné použiť tenderizér na mäso?

Tenderozéry na mäso sú jedineční pomocníci, ktorí nájdu svoje uplatnenie v každom gastronomickom zariadení, ktoré servírujú mäsové pokrmy. Skvele sa osvedčí aj doma - pri každodennom varení. Vďaka použitej niekoľkých ostrie naraz, bude mäso použité na prípravu pokrmov chutnejšie a doba jeho prípravy sa výrazne skráti. V našej ponuke na Gastromania.sk máme klasické tenderizéry, ale aj naklepávače na mäso. Pozývame Vás, aby ste sa zoznámili s našou širokou ponukou!

Čítať viac >

V akých gastronomických zariadeniach nájde svoje uplatnenie tenderizér na mäso?

Tenderizéry na mäso sú univerzálni pomocníci, ktorí nájdu svoje uplatnenie vo väčšine gastronomických zariadeniach. Skvele sa hodí do kuchýň v reštaurácií, steak house, hotelov, jedálňach a ďalších zariadení. K dispozícii sú okrem iného modely vybavené ergonomickou rukoväťou, ktorá bezpečne leží v ruke a zaisťuje maximálny komfort pri práci. Všetky dostupné produkty spĺňajú všetky požiadavky na bezpečnosť a ochranu zdravia týkajúce sa materiálov a predmetov určených na styk s potravinami, čo je zárukou bezpečnosti.

Naklepávače mäsa pre profesionálnu gastronómiu

Srdečne Vás pozývame k zhliadnutej našej širokej ponuky, ktorú sme si pre Vás pripravili. Nájdete tu aj naklepávače mäsa, ktoré splnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Prajeme úspešný nákup!