Všetky kategórie v sekcii Pizza pece päťposchodové

Päťkomorové pece na pizzu z ponuky Gastromania.sk

V tejto kategórii výrobkov sme pre Vás pripravili päťkomorové pece na pizzu určené na použitie vo väčších reštauráciách, pizzériách, hotelových kuchyniach a ďalších stravovacích zariadeniach. Ponúkame elektrické päťkomorové pece a plynové päťkomorové pece, takže sme si istí, že každý nájde ten správny model pre svoj podnik! Všetky spotrebiče sú vyrobené z odolných materiálov s dlhou životnosťou, za čo ručí ich špičková kvalita.

Čítať viac >

Aké päťkomorové pece na pizzu ponúkame?

Náš sortiment zahŕňa päťkomorové pece na pizzu v mnohých variantoch. Jednotlivé modely sa líšia veľkosťou: šírkou (od 90,5 do 112,5 cm), dĺžkou (od 112,5 do 227 cm), dĺžkou komory (od 71 do 184 cm), šírkou komory (od 71 do 92 cm), celkovým výkonom stroja (od 33 do 107 kW), hmotnosťou (od 475 do 1427 kg) a počtom pizz, ktoré je možné do pece vložiť naraz (od 20 do 40). Dodatočnou funkciou je nezávislá regulácia teploty v dolnej a hornej zóne – funkcia, ktorá výrazne zlepšuje prípravu a rovnomerné pečenie cesta.

Pozrite sa na päťkomorové pece na pizzu!

  • Päťkomorové pece na pizzu* nie sú tým jediným, čo môžeme našim zákazníkom ponúknuť! Náš sortiment zahŕňa ďalšie gastronomické vybavenie a príslušenstvo pre profesionálnu gastronómiu. Pozývame Vás na prehliadku celého sortimentu a prajeme úspešný nákup!