Všetky kategórie v sekcii Pizza pece trojposchodové

Trojkomorové pece pre pizzérie a profesionálny catering

V tejto kategórii výrobkov sme pre Vás pripravili trojkomorové pece pre pizzerie so šamotom určené pre profesionálne stravovacie zariadenia. Tieto spotrebiče sú vhodné pre pizzerie a ďalšie prevádzky, kde sa podáva talianska pizza. Všetky dostupné modely sú vyrobené z odolných materiálov s dlhou životnosťou a ich kúpa je investíciou na dlhé roky. Pozývame Vás na prezretie celej našej ponuky!

Čítať viac >

Ktorú trojkomorovú pec na pizzu si vybrať?

Pri výbere konkrétnej trojkomorovej pece na pizzu je potrebné zvážiť niekoľko dôležitých faktorov. Jedným z nich je veľkosť celého spotrebiča (jeho dĺžka, šírka a výška) a veľkosť komôr. Dôležitý je aj počet pizz, ktoré je možné v spotrebiči piecť naraz. Naše trojkomorové pece na pizzu sú k dispozícii v menšej (maximálne 3 pizze) a vo väčšej verzii (maximálne 24 pizze). Je potrebné si overiť, či vybraný spotrebič je vybavený ďalšími funkciami, ako je programátor, a skontrolovať typ napájania a maximálnu teplotu, ktorú pec môže dosiahnuť.

Trojkomorové pece na pizzu z radu Gastromania.sk

Trojkomorové pece na pizzu nie sú tým jediným, čo ponúkame! Náš sortiment zahŕňa ďalšie vybavenie a príslušenstvo pre pizzerie – vrátane sietí, plechov a foriem na pizzu, lopát, vybavenie pre pece, strojov na výrobu pizze, tašiek na pizzu, riad a mnoho ďalšieho! Neváhajte a prezrite si celú našu ponuku.