Všetky kategórie v sekcii Pizza pece štvorposchodové

Štvorkomorové pece pre pizzérie a ďalšie stravovacie zariadenia

Štvorkomorové pece na pizzu je možné použiť nielen v podnikoch špecializovaných na pizzu, ale aj v iných reštauráciách, baroch, kaviarňach alebo hoteloch, a dokonca na čerpacích staniciach. Sú vhodné na pečenie pizze a ďalších pokrmov. V závislosti na individuálnych preferenciách má každý z našich zákazníkov možnosť zakúpiť elektrickú alebo plynovú štvorkomorovú pec.

Čítať viac >

Aké štvorkomorové pece na pizzu ponúkame?

Ponúkame štvorkomorové pece na pizzu vyrobené najlepšími výrobcami uznávanými po celom svete. Spolupracujeme okrem iného so spoločnosťou PIZZA MASTER, ktorá vyrába špičkové spotrebiče rôznych výkonov a parametrov. Štvorkomorové pece na pizzu tejto značky nájdu uplatnenie v prevádzkach s rôznorodým dopytom.

Štvorkomorové pece na pizzu z radu Gastromania.cz

Pozývame Vás na prezretie celej ponuky, ktorú sme pripravili. Rad zahŕňa štvorkomorové pece na pizzu, ktoré umožňujú pripraviť až 32 pizz naraz. V ponuke nájdete aj menšie modely. Tieto pece sú vyrobené z odolných materiálov s dlhou životnosťou, medzi inými z nerezovej ocele, ktorá má antikorózne vlastnosti. Ak máte akékoľvek otázky alebo pochybnosti týkajúce sa nášho sortimentu, obráťte sa priamo na náš tím. Prajeme Vám úspešný nákup!