Kopisty na miešanie v kotloch

V sortimente nášho inetrnetového obchodu Gastromania.sk nájdete profesionálne kopisty na miešanie v kotloch. Jedná sa o mimoriadne užitočné príslušenstvo, ktoré je ideálne na miešanie potravín v hrncoch a panviciach s veľkým objemom. Toho typu pomôcky nájdu využitie v reštauráciách, bufetových kuchyniach, hoteloch, jedálňach a iných gastronomických zariadeniach, ktoré prípravujú jedlo vo veľkom množstve. Pozývame vás, aby ste sa pozreli na našu ponuku!

Čítať viac >

Kopisty na miešanie v kotloch pre profesionálnu gastronómiu.

Gastromania.sk vznikla z vášne k gastronómii. Od samého začiatku sme venovali zvláštnu pozornosť kvalite výrobkov v našom sortimente. Dlhoročná prax a získané znalosti nám umožňujú spoluprácu s najlepšími výrobcami v Poľsku a na svete, ktorí sa venujú vytváraniu jedinečných a ojedinelých výrobkov. Je to medzi inými firma: Stalgast, Tom-Gast, Hendi a Janpol. Kopisty na miešanie v kotloch, ktoré majú miesto v našom sortimente, boli vyrobené z najkvalitnejších materiálov – nerezovej ocele, polyetylénu a dreva. Použitie najkvalitnejších surovín umožňuje, používanie zakúpených produktov dlhé roky!

Pokiaľ máte akékoľvek otázky, ktoré sa týkajú produktov z nášho sortimentu, alebo ste nenašli to, čo hľadáte, potom neváhajte kontaktovať náš tím. Pracujeme od 8:00 do 16:00 od pondelka do piatku!