Krájacie dosky

Každé profesionálne stravovacie zariadenie by malo byť dobre vybavené príslušenstvom, spotrebiče a kuchynské pomôcky. V našom internetovom obchode Gastromania.sk nájdete všetky potrebné vybavenie, ktoré vám umožní plne vybaviť vašu reštauráciu, bar, kaviareň, krčmu, hotelový bufet, catering a ďalšie stravovacie zariadenia. Jedným z najdôležitejších vecí, ktoré nemôžu chýbať v žiadnej kuchyni, sú krájacie dosky. Je to jednaa z najčastejšie používaných pomôcok v kuchyni, preto je nutná časť výbavy. V sortimente nášho obchodu nájdete profesionálne krájacie dosky, ktoré sa skvele budú hodiť v profesionálnej a domácej kuchyni. Sú to produkty vyrobené z nerezovej ocele, polyetylénu, polypropylénu, dreva, chrómovanej ocele, plastu, czy silikónu. Okrem dosiek máme aj stojany na dosky z nerezovej ocele, barmanské dosky, polyetylénové bloky na mäso, boxy na krájanie chleba, stojany na bufetové systémy alebo servírovacie dosky.

Čítať viac >

Drevené krájacie dosky

Jedným z najobľúbenejších produktu pri zakazníku sú drevené dosky. To je úplne normálne! Drevo je nadčasový materiál, ktorý sa používa v mnohých odvetviach – vrátane gastronómie. Naše produkty sú vyrobené z vysoko kvalitného dreva, ktoré je dokonale hladké a bez vád. Povrch každej dosky je rovný, bez triesok a hrčí. Použitie dreva umožňuje vyrobiť dosku, ktorá vydrží mnoho rokov, pretože je veľmi odolná a pevná. Uisťujeme vás, že investície do drevených dosiek vám krájanie zeleniny, ovocia, chleba alebo mäsa uľahčí a spríjemní ako nikdy predtým! Naše drevené dosky sú k dispozícii v rôznych tvaroch, veľkostiach a hrúbkach, takže si každý môže vybrať produkt, ktorý splní všetky jeho očakávania! Pozývame vás, aby ste si prezreli sortiment v našom obchode. Gastromania.sk!

Sklenené dosky

Zvláštnu zmienku si zaslúžia sklenené deksy, ktoré nájdete aj v bohatej ponuke nášho obchodu. Tento druh dosiek je ľahké udržať v čistote, a to len vďaka klzkému povrchu, na ktoré sa potraviny nelepia. Čo viac, sklenené dosky bezprostredne po umytí nezachytávajú pachy, a zaisťujú tak maximálnu hygienu. Krájanie a kosenie potravín je hlavnou funkciou sklenených dosiek, ale nie jedinou! Tieto pomôcky sa budú skvelé hodiť na podávanie občerstvenia, napr. syrov, údenín alebo ovocia.V Gastromania.sk nájdete profesionálne sklenené dosky, ktoré sú k dispozícii v rôznych formách a veľkostiach. Výrobky sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov.

Pozývame vás, aby ste sa zoznámili so sortimentom nášho internetového obchodu, ktorý zahŕňa inovatívne kuchynské spotrebiče, príslušenstvo a pomôcky, ktoré vám umožnia plne vybaviť vaše stravovacie priestory. Odporúčame vám kontaktovať priamo náš tím – poradíme vám s najlepšími produktmi a riešeniami!