Všetky kategórie v sekcii Kuchynské metly a metličky

Kuchynské metly na metličky

V ponuke nášho internetového obchodu Gastromania.sk nájdete profesionálne príslušenstvo, pomôcky a kuchynské prístroje. V našom sortimente nadáte aj profesionálne kuchynské metličky, ktoré je možné používať v gastronomických zariadeniach aj v domácnosti pri každodennom varení. Všetky produkty boli vyrobené z odolných a trvalých materiálov, vďaka čomu ich kúpa je investíciou na roky! Kuchynské metličky plnia mnoho funkcií a preto by nemali chýbať v žiadnom profesionálnom gastronomickom zariadení. Umožňujú šľahať bielky, pripravovať omáčky a kombinovať niekoľko ingrediencií dohromady. V našej ponuke nájdete medzi iné.: kuchynské metly na penu, nerezové metly, špirálové metly, oceľové metly alebo metly na šľahanie a prevzdušňovanie a mnoho ďalšieho!

Čítať viac >

Kuchynské metly na metličky pre profesionálnu gastronómiu

Naše kuchynské metly na metličky nájdu využitie v každom profesionálnom gastronomickom zariadení. Budú sa skvelé hodiť do reštaurácií, barov a kaviarní, a tiež do jedální a kantín. Využitie nájdu aj v hoteloch a cateringových firmách. Vyznačujú sa najvyššou kvalitou spracovania a najlepšími surovinami. Gastromania.sk spolupracuje s najlepšími výrobcami na svete, ktorí používajú moderné technológie v každom výrobnom procese.

Kuchynské šľahače

Naše kuchynské šľahače sú inovatívne a jedinečné výrobky, pri výrobe ktorých boli použité tie najlepšie materiály. Patrí medzi ne nerezová oceľ, ale aj polypropylén, plast, silikón a polyamid. Použitie najlepších, odolných a trvanlivých surovín znamená, že vám výrobok po zakúpení bude určite slúžiť dlhé roky! Kuchynské šľahače majú dostatočne pružné drôty, aby mohli dokonale plniť svoju funkciu, a navyše sa ľahko udržujú v čistote. Každá metla je vybavená ergonomickou rukoväťou, ktorá vám dokonale padne do ruky.

Pozývame vás, aby ste sa pozreli na celú ponuku nášho obchodu!