Všetky kategórie v sekcii Kuchynské otvárače

Kuchynské otvárače

Kuchynské otvárače – sú to veľmi populárne, malé pomôcky, ktoré nemôžu chýbať v žiadnej kuchyni! Profesionáli aj amatérski kuchári toto zariadenie často používajú na otváranie plechoviek pri každodennom varení. Všetky produkty, ktoré nájdete v našej ponuke, sú vybrané výrobky, ktoré sa vyznačujú najvyššou kvalitou spracovania – s ohľadom na každý detail. Materiály sú vysoko odolné – proti pretlačeniu, poškriabaniu a ďalším mechanickým poškodením. Vysoké a nízke teploty ním nerobia problém. V našej ponuke nájdete ručné otvárače na konzervy, a tiež výrobky, ktoré sa pripevňujú priamo na kuchynskú dosku. Ponúkame tiež doplnky k otváračom ako: nahradné nožnice, náhradné kolieska, nože na otvárač na konzervy, alebo kolieska na otvárač na konzervy.

Profesionálne kuchynské otvárače v ponuke Gastromania.sk!

Naše kuchynské otvárače boli vyrobené z tých najlepších surovín, ktoré sú odolné a robustné. Je to okrem iného: nerezová oceľ, polipropylén, alebo chrómovaná oceľ. Produkty nájdu využitie v profesionálnych kuchyniach – gastronomických zariadeniach, ale aj tých domácich. Ich prístupná cena umožnuje zakúpenie indivualnými klientmi! Väčšina výrobkov je vybavená ergonomickou rukoväťou, ktorá sa nešmýka v ruke, takže otváranie konzerv a plechoviek je úplne bezpečné. Náš internetový obchod sa už roky zameriava na najvyššiu kvalitu, preto už od začiatku spolupracujeme s tými najlepšími výrobcami z Poľska a celého sveta. Je to okrem iného firma Pavoni, Stalgast, Bartscher, Victorinox, Hendi, alebo Tom-Gast.

Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, neváhajte kontaktovať tím Gastromania.sk! Poradíme vám najlepšie riešenie, aby vaša spokojnosť s nákupom v našom obchode zostala dlho!