Profesionálne kuchynské nože

Jedným z najdôležitejších cateringových príslušenstiev, bez ktorého varenie nie je možné, kuchynské nože. V každej kuchyni, profesionálnej aj domácej by malo byť aspoň pár profesionálnych nožov, čo výrazne zlepší každodennú prípravu jedál. V sortimente ktorý je k dispozícii v mnohých rôznych variantoch, takže si každý z vás môže nájsť dokonalý výrobok, ktorý splní všetky vaše očakávania. Našim artiklom sú vybrané kuchynské nože – s rôznou dĺžkou, tvrdosťou a šírkou čepele. Každý z nich bol vybavený ergonomickou rukoväťou, ktorá vám idealne padne do ruky, vďaka čomu je práca bezpečná. Vďaka použitiu najlepších materiálov a surovín sú výrobky trvanlivé, odolné a pevné, takže budú určite slúžiť dlhé roky. Investície do kuchynských nožov sa vám určite vrátia, a pripravovanie jedla bude jednoduché a príjemné!

Čítať viac >

Kuchynské nože

V ponuke Gastromania.sk sú k dispozícii nože ktoré sú vyrobené z profesionálnych, odolných a pevných materiálov. Patrí medzi ne uhlíková oceľ, hliník, ABS, molybdén-vanádiová oceľ, guma, chrómniklová oceľ, drevo, polyamid, chróm-molybdénová oceľ, plast, chrómovaná oceľ alebo polypropylén. Naše kuchynské nože sú odolné na mechanické nárazy, škrabance a praskliny, rovnako ako vysoké teploty. Umožňujú rýchle a precízne krájanie mäsa ovocia, chleba a zeleniny, rovnako ako iných potravinárskych tovarov. V našom sortimente nájdete produkty, ktoré pochádzajú od známych a vážených na celom svete výrobcov, ktorí pri výrobe používajú moderné technológie a riešenia, vďaka ktorým je každý nôž jedinečný a neopakovateľný. Spolupracujeme medzi inými zo značkami: Stalgast, TOM-GAST, Hendi, Sanelli, Kasumi, APS, Chef’s Choice, De Buyer, Martellato, Triangle, Tramontina, Bartscher, Paderno, Sunnex, Abert alebo Verlo.

Kde kúpiť Kuchyňské nože?

Pozývame Vás aby ste sa pozreli na ponuku nášho internetového obchodu! Gastromania.sk sa zrodila z vášni k gastronómii, preto v našom sortimente máme tie najkvalitnejšie produkty, ktoré boli vyrobené z riadnych materiálov. Naše kuchynské doplnky sú nielen nenahraditeľné a mimoriadne funkčné, ale vyznačujú sa aj originálnym dizajnom. Ponúkame vysoko kvalitné kuchynské nože, ale aj ďalšie gastronomické príslušenstvo a náčinie, ako aj vybavenie a stroje. Náš sortiment vám umožní kompletne vybaviť vaše stravovacie zariadenie. Naše ceny sú veľmi atraktívne, takže aj individuálni zákazníci u nás nájdu všetko, čo potrebujú. Ak hľadáte jedinečné a vysoko kvalitné výrobky, pozývame vás na nákup v našom obchode! Môžete sa tiež obrátiť priamo na náš tím – sme vám k dispozícii od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00!