Všetky kategórie v sekcii Brúsiče nožov a ocieľky

Brúsiče nožov a ocieľky

Pozývame Vás, aby ste sa zoznámili so sortimentom nášho internetového obchodu Gastromania.sk, ktorý zahŕňa okrem iného profesionálne brusiče nožov a ocieľky. Toto príslušenstvo je absolútne nenahraditeľné v každom gastronomickom zariadení, pretože umožňuje udržiavať nože v dobrom stave, aby boli vždy riadne nabrúsené a pripravené na prácu. Naše brusiče na nože a ocieľky sú vyrobené z odolných a pevných materiálov, čo zaručuje, že Vám budú slúžiť mnoho rokov. Patrí medzi ne nerezová oceľ, uhlíková oceľ, diamant, keramika, polypropylén, plast, koža, oceľ, polyamid a guma.

Čítať viac >

Profesionálne brúsiče nožov pre gastronómiu

Naše brúsiče nožov pre gastronómiu sú multifunkčné zariadenia, ktoré je ideálne pre profesionálne gastronomické zariadenia – reštaurácie, hotely, bary, jedálne alebo cateringové spoločnosti, ale aj pre domácnosti. Vďaka našej bohatej ponuke si každý z Vás určite nájde produkt, ktorý splní všetky Vaše očakávania. V našom sortimente nájdete ako ručné, tak aj elektrické brúsiče na nože – výber dokonalého výrobku je len na Vás! Pozývame Vás, aby ste sa zoznámili s celou ponukou!

Ocieľky

Veľmi zaujímavým produktom, ktorý v našom sortimente nájdete aj v mnohých variantoch, sú ocieľky na nože. Jedná sa o ručné brúsky, ktoré sa vyznačujú mimoriadne jednoduchou konštrukciou a zároveň nebývalou účinnosťou. Vďaka tomuto príslušenstvu môžete ľahko a rýchlo nabrúsiť celý povrch noža a taktiež ho dôkladne vyleštiť a zbrúsiť – podľa svojich potrieb. Tieto nástroje najlepšie fungujú na čepele vyrobenej z ocele. Možno ich použiť nielen na brúsenie nožov, ale aj sekáčikov a nožníc.

Brúsky na ostrenie nožov

Ďalším produktom z našej ponuky sú brúsky na brúsenie nožov. Podobne ako pri ocilke je ich hlavnou úlohou brúsenie a vyhladzovanie povrchu noža. Výber konkrétneho chrobáka samozrejme závisí od toho, aké nože máte. Starostlivosť o tieto nástroje a ich pravidelné brúsenie zaisťuje ich veľmi dlhú životnosť a udržuje ich v najlepšom možnom stave. Srdečne Vás pozývame na zoznámenie s naším sortimentom, ktorý zahŕňa nielen profesionálne brúsky na brúsenie nožov, ocieľky a brusiče, ale aj ďalšie kvalitné gastronomické príslušenstvo a vybavenie!