Všetky kategórie v sekcii Vedrá na potraviny

Profesionálne kuchynské vedrá

Na stránkach Gastromania.sk nájdete špičkové kuchynské vedrá, ktoré sú ideálne pre profesionálne gastronomické zariadenia. Možno ich použiť v reštauráciách, baroch, kaviarňach, jedálňach, cukrárňach, zmrzlinárňach, ale aj v potravinárskych prevádzkach, cukrárňach a mäsiarstvach. Gastronomické vedrá možno použiť predovšetkým ako nádoby na výdaj tekutín a potravinárskych polotovarov. Výborne sa hodia aj ako pomocné nádoby na vypúšťanie obsahu, napr. z vriacich panvíc. Oplatí sa ich mať vo svojom stravovacom zariadení, pretože výrazne zlepšujú každodennú prácu.

Čítať viac >

Kuchynské vedrá

Náš sortiment zahŕňa gastronomické vedrá z nerezovej ocele a plastu. Ponúkame k nim aj zodpovedajúce veká. Vďaka použitiu najkvalitnejších materiálov a najmodernejších technológií sú kuchynské vedrá, ktoré nájdete v našom internetovom obchode, investíciou na mnoho rokov. Všetky výrobky sú vybavené ergonomickou, pohodlnou rukoväťou, ktorá perfektne padne do ruky a vďaka ktorej je preprava vedier rýchla a bezpečná.

Kuchynské vedrá pre gastronómiu

Kuchynské vedrá pre gastronómiu a ďalšie špičkové gastronomické vybavenie, príslušenstvo a pomôcky sú k dispozícii v sortimente nášho obchodu za mimoriadne výhodné ceny. Gastromania.sk je jedinečné miesto, ktoré pomáha zákazníkom vytvoriť profesionálny gastronomický podnik. Vyberieme tie správne produkty – podľa vašich očakávaní a preferencií – a potom ich dovezieme špeciálne pre vás! Spolupracujeme s najlepšími výrobcami na trhu, ktorí sú známi a uznávaní v Poľsku i vo svete. Patria medzi ne: Stalgast, Linden, Hendi alebo Tom-Gast. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou a obrátili sa priamo na nás!